Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc jeszcze niedawno były jak nierozłączne papużki. Teraz drem team WAG’s trochę się pozmieniał. Marina Łuczenko-Szczęsna od ponad roku przyjaźni się z Anią Lewandowską:

Najpierw razem z mężami spędziły sylwestra w Dubaju. Później Marina wybrała się pierwszy raz na obóz Ani – Camp by Ann. Pisano, że kolejna przyjaźń WAG’s potrwa chwilę. Tak się jednak nie stało – koleżeństwo zamieniło się w przyjaźń.

Marina dostała od Ani Lewandowskiej prezent. Musiała się tym pochwalić na Instagramie

Miesiąc temu Ania Lewandowska wysłała prezent żonie Wojtka Szczęsnego – Na Instagramie Mariny mogliśmy zobaczyć, że jest to prezent dla małego Liamka oczywiście marki Baby by Ann.

Dzisiaj Marina i Wojtek pochwalili się zdjęciem, na którym pozują przed prywatnym samolotem z Lewandowskimi. Jak się dowiadujemy, razem postanowili spędzić wakacje. Natomiast jeszcze nie zdradzili kierunek urlopu.

To był bardzo pracowity okres dla nas wszystkich. A teraz WAKACJE czas zacząć 🙂 Nie gniewajcie się za zdjęcie przy samolocie, troche się „jaram”😜🤷🏻‍♀️no co? Czekamy zawsze na te wakacje caaaały rok.
A teraz jak myślicie gdZie lecimy? Aaa i tak bede Was spamować zdjęciami🤭😜🥂Buziaki kochani❤️ #holidays #friends#fun

– napisała Marina na Instagramie.

Marina na Instagramie: Kochani, wreszcie zdecydowałam się na botox!

Wojtek Szczęsny na razie tylko opublikował jedno nagranie z wakacji, na którym widzimy piękny widok basenu hotelowego i morza. Piłkarz niedawno przeszedł operację kolana – pokazał jak się rehabilituje na urlopie.

Z kolei Ania Lewandowska wrzuciła zdjęcie tego samego widoku z tarasu, na basen i morze.