Liam Payne (26 l.) zdobył międzynarodową sławę i rozgłos za sprawą występów w męskim boysbandzie One Direction. Sprawy potoczyły się jednak trochę inaczej, w wyniku czego grupa rozpadła się, a większość z uczestników boysbandu rozpoczęła solowe kariery. Przystojny idol nastolatek wówczas związał się z 10 lat starszą piosenkarką Cheryl Cole, z którą ma synka, Beara. Para jednak nie przeszła próby czasu i szybko się rozstała. W jednym z wywiadów Liam wspominał jak się czuł, gdy odwiedził Jennifer Lopez w jej domu na początku swojej kariery.

To wyznanie sprawi, że Liam Payne zasłuży na tytuł OKROPNEGO ojca?

Liam Payne wspomina jak się czuł w domu Jennifer Lopez

Zdecydowanie wiesz, że udało ci się z karierą, kiedy masz na liście kontaktów numer do Jennifer LopezLiam Payne zasłużył sobie na ten przywilej podczas wizyty w domu rodzinnym gwiazdy pop-u. Payne przypomniał sobie ten dzień podczas występu na Capital Breakfast z Romanem Kempem, 17 września.

Pisałem dużo piosenek i produkowałem różne rzeczy. Miałem listę około 40 piosenek. Nagle ktoś przedstawił mnie komuś, kto znał J-Lo – wyjaśnił były członek One Direction, który jest właśnie w trakcie kariery solowej. To wzajemne połączenie zaowocowało zaproszeniem do rodzinnego domu Lopez.

Niecodziennie zdarza się okazja, by gościć w domu jednej z największych gwiazdy muzyki pop. Bez wątpienia Liam musiał czuć się odrobinę przytłoczony.

To był najpiękniejszy dom, jaki kiedykolwiek widziałem. Przywitała nas przy drzwiach, a potem po prostu usiedliśmy w małym studiu nagraniowym, które miała z tyłu, a ja zagrałem dla niej kilka różnych piosenek – wspominał rozemocjonowany wokalista. Na całe szczęście dla Liama, JLo polubiła jeden z jego utworów. 

Zaczęła tańczyć, a ja po prostu usiadłem na krześle, mówiąc: „ Co do diabła jest nie tak z moim życiem?- przypomniał sobie Liam. 

A potem wydarzyła się magiczna chwila dla wokalisty: „Kiedy wychodziłem, ona powiedziała: „Och, weź mój numer telefonu

Jak każdy w takiej sytuacji, Liam nie wiedział, co ze sobą zrobić. Byłem trochę zagubiony w całej tej sytuacji” – przyznał Liam. Czułem się oszołomimy, w głowie miałem ciągle słowa: co dzieje się w moim życiu?. Niestety, po całym przeżyciu Liam ujawnił, że zepsuł swój telefon i dlatego nie jest pewien, czy numer telefonu do Jennifer Lopez nie został skasowany. 

Być może aktor liczył na mały romans, kto wie. Aktualnie zarówno Lopez, jak i Liam są w szczęśliwych związkach! Alex Rodriguez (44 l.) postanowił się oświadczyć Lopez w marcu 2019 roku, podczas gdy Liam jest w nowym związku z 19- letnią modelką Mayą Henry. Po rozstaniu Liama ​​z piosenkarką Cheryl Cole (36 lat), z którą dzieli syna Bear , wokalista  ujawnił, że ​​on i jego dziewczyna są w tej chwili bardzo szczęśliwi. 

Chcielibyście w swoich kontaktach telefonicznych mieć numer do J Lo?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cheryl Cole ma dość Liama! Zdecydowała się na radykalny krok

Tak Cheryl Cole i Liam Payne komentują plotki o rozstaniu (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez szczerze o swojej pięćdziesiątce!

Piękna Jennifer Lopez zjawiła się na premierze filmu „Hustlers”, w którym gra główną rolę. Fot.Forum/Mega Agency.

 Jennifer Lopez zauważona przez fotoreporterów na spacerze razem z córką. Fot.Forum/Backgrid USA.

Jennifer Lopez na rodzinnych wakacjach z narzeczonym Alexem Rodriguez wypoczywają na luksusowym jachcie w St Tropez. Fot.Forum/Mega Agency.

Jennifer Lopez zauważona w Nowym Jorku w seksownym, błyszczącym kostiumie i z jedną z najdroższych torebek na świecie. Fot.Forum/Backgrid USA.

Cheryl Fernandez-Versini razem z byłym już partnerem Liamem Payne pojawili się wspólnie na czerwonym dywanie. Fot.David Silpa/UPI.

Liam Payne

Były wokalista One Direction Liam Payne rozpoczyna karierę solową. Fot.Forum.

Były wokalista One Direction odebrał nagrodę muzyczną. Fot.Forum