Jennifer Lopez ( 50 l.) obecnie zajęta jest promocją nowego filmu, Hustlers. Historia opowiada o grupie striptizerek, które zaczynają sprzeniewierzać pieniądze od handlowców giełdowych i prezesów wielkich korporacji odwiedzających klub, w którym tańczą dziewczyny. Film miał swoją światową premierę 7 września 2019 r. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Kilku krytyków filmowych już jest zdania, że Jennifer Lopez w końcu zasłuży na swoją pierwszą nominację do Oscara.

Jennifer Lopez szaleje na zakupach; ta TOREBKA świetnie uzupełniła jej stylizację (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez „to najlepszy moment w moim życiu”

Niewątpliwie to Jennifer Lopez jest najgorszym nazwiskiem wśród aktorów zajmujących się promocją filmu. Lopez na oficjalnej premierze filmu zaskoczyła wszystkich pojawiając się w nowej fryzurze. Wokalistka przyzwyczaiła fanów do częstego eksperymentowania z wyglądem, lecz od strony scenicznej. Zazwyczaj Jennifer mogliśmy oglądać w długich włosach. Teraz gwiazda postawiła na drastyczną zmianę. Zdecydowanie skróciła włosy, do długości long boba a także je rozjaśniła. Mimo wieku, który jak zaznacza Jennifer nie jest przeszkodą, światowa gwiazda wygląda tak promiennie i zdrowo jak przed laty.

Naprawdę pracuję ze striptizerką. Jestem przyzwyczajona do bycia na scenie w seksownych kostiumach, ale mam na sobie trzy warstwy rajstop oraz body. To było zupełnie nowe uczucie wychodzić praktycznie nago przed tymi wszystkimi mężczyznami Pohukiwać, wrzeszczeć – i tańczyć dla pieniędzy. Jest w tym coś wyzwalającego i wzmacniającego, ale naprawdę jesteś tam, fizycznie, emocjonalnie i psychicznie – wyjawiła Lopez w rozmowie z ES Magazine.

Jennifer na pytanie czy kiedykolwiek zamierza przestać tańczyć odpowiedziała:

Może nie w najbliższym czasie. Czy myślałam, że będę to  dalej robiła w wieku 50 lat? Nie sądziłam, że przestanę, ale nie wiedziałam, że to będzie najlepszy moment w moim życiu. Jako kobiety jesteśmy uwarunkowane, aby myśleć, że w jakimś wieku to już się skończy. I prawda jest taka, że ​​wcale tak nie jest. Z każdym rokiem idzie mi coraz lepiej i to jest ekscytujące – mówiła wokalistka i aktorka.

Wszystkich fanów interesuje jeszcze jedna kwestia. Lopez aktualnie jest narzeczoną legendarnego, amerykańskiego baseballisty – Alexa Rodrigueza. Para jakiś czas temu się zaręczyła, fani zastanawiają się kiedy będzie można zobaczyć wokalistkę w białej sukni ślubnej.

Wesele będzie musiało poczekać. Mam film, który kręcę w październiku, więc jestem trochę zajęta. Teraz i aż  do października Alex ma World Series w baseballu. Będziemy musieli wybrać dzień, zaplanować czas, ale zdecydowanie rozmawiamy o tym… [Małżeństwo] jest ważne dla nas obu. Oboje pochodzimy z tradycyjnych latynoskich rodzin i tego chcemy. Wszyscy chcą, żeby ten ktoś wyjątkowy się z nami zestarzał. Na koniec dnia, ile byś pracy nie wykonał, ile pieniędzy byś nie zarobił, jakie to wszystko ma znaczenie, bez tej osoby? Naprawdę nie ma – wyjaśniła Jennifer Lopez.

View this post on Instagram

What a night!!! #hustlersmovie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Jennifer Lopez na premierze najnowszego filmu „Hustlers” w Toronto. Fot.Forum/Mega Agency.

Seksowna Jennifer Lopez razem z narzeczonym Alexem Rodriguez  spędza czas na jachcie w St Tropez.
Fot.Forum/Mega Agency.

Jennifer Lopez redefiniuje, co to znaczy być w najlepszej formie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Zobaczcie brzuch Jennifer Lopez. Tym razem przesadziła (ZDJĘCIA)

Szokująca zmiana Jennifer Lopez. Gwiazda obcięła włosy!

Lopez i Rozdriguez w drodze na siłownię. Jak myślicie, kto prowadził auto aktorki, które dostała w prezencie?