W październiku 2023 roku Liber i Sylwia Grzeszczak ogłosili swoje rozstanie po 9 latach małżeństwa. Parę połączyła miłość do muzyki, która przerodziła się w uczucie między nimi, a owocem ich miłości była córka Bogna. Choć obydwoje wyglądali na bardzo szczęśliwych razem, chronili swoją prywatność i nie opowiadali w mediach o problemach w swoim związku. Dlatego tym większym zaskoczeniem dla fanów była informacja o ich rozstaniu. Sami artyści przyznali, że rozpad ich związku nastąpił „już jakiś czas wcześniej”:

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie – oznajmili we wspólnym komunikacie.

Sylwia Grzeszczak szczerze o relacji z Liberem: „Nie ma co ukrywać. Jest, jak jest”

Liber widziany nad morzem z nową partnerką. Wygląda jak kopia Sylwii Grzeszczak?

Teraz jak donosi portal Świat Gwiazd, raper znów jest zakochany i zaczął układać sobie życie z nową partnerką. Według relacji świadka, para miała rzekomo spędzić romantyczny weekend nad polskim morzem, nie szczędząc sobie czułości:

Przytulali się i nie zważając na otoczenie, namiętnie całowali. Widać, że na tym etapie związku nie potrafią jeszcze utrzymać rąk z dala od siebie. Zachowywali się w taki sposób, jak robią to zakochani. To nie może być tylko przyjaźń. Przyjaźń zaczęła się już dawno temu… Nie wiadomo, czy Liber był tam zawodowo czy prywatnie, ale z piękną towarzyszką zachowywali się jak turyści, jakich wielu o tej porze roku nad morzem.

Jednocześnie informator portalu zdradził, że nowa wybranka Libera… do złudzenia przypomina Sylwię:

Jest bardzo podobna do Sylwii Grzeszczak. To wysoka bruneta o prostych długich włosach i z oliwkową karnacją. W pierwszej chwili można ją pomylić z byłą żoną Libera.

Liber przeżywa kryzys po rozstaniu z Grzeszczak? Ekspert ocenia

pasekkozak

scena z: Sylwia Grzeszczak, Liber, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Grzeszczak, Liber, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Radoslaw NAWROCKI / Forum

Opole. 20.60.2013 r. Sylwia Grzeszczak – piosenkarka,Image: 429764609, License: Rights-managed, Restrictions: muz0014, Model Release: no, Credit line: Michal Grocholski / Forum

scena z: Sylwia Grzeszczak, fot. Baranowski/AKPA