Lil Masti czyli Aniela Bogusz zaistniała dzięki kontrowersyjnej działalności w internecie jako „Seksmasterka”, a jej singiel „Poka sowę” zdobył zarówno tysiące fanów jak i przeciwników, wywołując niemałe kontrowersje. Influencerka porzuciła jednak dawną ścieżkę kariery i postawiła na nowy wizerunek pod nowym nickiem „Lil Masti”.

Po wielkiej przemianie w listopadzie 2022 roku ogłosiła, że razem ze swoim partnerem spodziewa się dziecka. Pod koniec sierpnia 2023 roku para powitała na świecie córeczkę Arię, a w październiku z okazji 10. rocznicy poznania się Aniela i Tomasz wzięli ślub.

Lil Masti planuje mieć 5 dzieci?! „Zależy mi, żeby przygotować ciało do kolejnych ciąż”!

Lil Masti z rodziną wypoczywa w Dubaju. Fani przyczepili się do nowego zdjęcia z córeczką

W przeciwieństwie do wielu innych influencerek, celebrytek i gwiazd, Aniela od początku nie miała oporów, by relacjonować w sieci zarówno swoją ciążę, poród jak i życie swojego dziecka. Aria jest zawsze obecna na Instagramie influencerki, a fani na każdym kroku rozpływają się nad dziewczynką i całą szczęśliwą rodzinką. Teraz Aniela, Tomasz i Aria wybrali się na pierwsze wspólne wakacje do Dubaju, a content z egzotycznej wyprawy zalał social media celebrytki.

Na najnowszym zdjęciu mogliśmy zobaczyć Lil Masti z córeczką, które zapozowały na tle dubajskiego Muzeum Przyszłości. Pod postem influencerka napisała:

Na fasadzie Muzeum Przyszłości widnieją trzy cytaty, z których jeden bardzo mnie zainspirował i brzmi:
„Przyszłość należy do tych, którzy potrafią ją sobie wyobrazić, zaprojektować i zrealizować. Nie jest czymś, na co czekamy – musimy ją sami stworzyć”.

Choć pod zdjęciem posypała się fala komplementów dla Anieli i Arii, część internautów zwróciła uwagę na niepokojący szczegół:

Co się jej stało z tą ręką na drugim zdjęciu?

Co się z ręką stało?

Też się zastanawiam

Z kolei inna internautka odpisała:

Jak zrobi się zdjęcie z funkcją oddalania to czasami tak zniekształca

Choć Lil Masti zawsze pilnuje, by jej sesje zdjęciowe były perfekcyjne, tym razem faktycznie zaliczyła małą wpadkę – zarówno rączka Arii jak i jej własna wyszły na fotce bardzo dziwnie, co zwróciło uwagę fanów.

IG: lilmasti

Lil Masti z mężem zrobili sobie NOWE ZĘBY! Pokazali fotki przed i po. Efekt wart zachodu? (FOTO)

pasekkozak

IG: lilmasti

IG: lilmasti

IG: lilmasti

IG: lilmasti

IG: lilmasti