Lily Rose Depp (23 l.) właśnie pokazała się topless w odważnej sesji okładkowej do wiosennego numeru magazynu i-D Córka Vanessy Paradis i Johnny’ego Deppa wyglądała rewelacyjnie, pozując do pikantnych zdjęć, sfotografowanych przez Karima Sadliego.

Kendall Jenner zaszalała topless

Najnowszą sesją zdjęciową Lily Rose Depp chce pokazać swoją nowo odnalezioną pewność siebie. Ta jest częściowo spowodowana jej rolą w nowym dramacie „The Idol”, o niespokojnej piosenkarce nękanej problemami ze zdrowiem psychicznym, której misją jest odzyskanie tytułu najseksowniejszej gwiazdy muzyki pop w Ameryce. To ponoć ta rola pozwoliła, by poczuła się „wolna i wyzwolona”

Francusko-amerykańska aktorka występuje w filmie u boku The Weeknda (prawdziwe imię Abel Tesfaye).

Lily Rose Depp topless

Abel był najlepszym partnerem, o jakiego mogłam prosić […] Dbaliśmy o siebie. Po prostu czułam się taka wolna i wyzwolona, taka silna, wyznała w wywiadzie dla I-D.

Lily z pewnością wyglądała na wyzwoloną, kiedy prezentowała swoje piękne ciało w prześwitującej sukience.

Edyta Herbuś pokazała się topless na Instagramie

Młoda gwiazda i ambasadorka Chanel niestety była w centrum uwagi po tym, jak rozpętała się burza w związku z wszechobecnym nepotyzmem w Hollywood.

Musisz po prostu dać krok do przodu i mieć jakąś wiarę, że jeśli mnie wybrali, to mam nadzieję, że zostałam wybrana z jakiegoś powodu. To wszystko, co możesz zrobić […] Mam wielkie szczęście, że otaczają mnie ludzie, którzy cenią sobie normalność i prawdziwe życie i myślę, że to jedyny sposób, aby istnieć na tym świecie i nie zwariować, dodała Lily Rose Depp.

Dorastanie jako córka dwóch niezwykle znanych gwiazd sprawiło, że Lily Rose Depp cierpiała na lęki i paranoję.