Gwiazda serialu „Słodkie kłamstewka”, Lucy Hale, wróciła wspomnieniami do nagrań swojego pierwszego pilota telewizyjnego. W rozmowie z Entertainment Tonight wyznała, że w tych samych nagraniach brała udział także… Meghan Markle!

Wiemy, jak będzie wyglądać okładka biografii Meghan Markle i Harry’ego (FOTO)

Lucy Hale o pracy z Meghan Markle

Nagrania dla stacji ABC, o których wspomniała Lucy Hale, miały miejsce kilkanaście lat temu, kiedy jeszcze ona, ani Meghan nie cieszyły się wielką popularnością. To był początek kariery zarówno dla Hale, jak i Markle, którą wówczas można było oglądać w serialu „Century City”, czy „Cuts”. Lucy Hale do tej pory pamięta moment, w którym zobaczyła Meghan przy stole, przy którym aktorzy ćwiczyli kwestie.

Właśnie przeprowadziłam się do Los Angeles. Miałam 16 lat. Nazywało się to Secrets of Small Town, i ona była w tym pilocie. Żadna z moich scen nie była z nią, to był pilot ABC. Pamiętam, jak przy stole pomyślałam: O mój Boże, ona jest taka piękna, ale nie wydaje mi się, żebym z nią kiedykolwiek rozmawiała – powiedziała aktorka.

Nagranie nigdy się nie ukazało, więc nie dowiemy się, jak poradziła sobie Meghan. Lucy Hale za to ma co wspominać i będzie mogła chwalić się taką anegdotką.

ZOBACZ TEŻ:

Meghan Markle i Harry spłacają koszty remontów w Frogmore Cottage, gdzie mieszkali za czasów gdy byli Sussex’ami

Adele poradziła TO Meghan Markle i Harry’emu

Meghan Markle ZABRANIA fotografom robienia zdjęć jej stóp – za jej fochy nazywają ją królewną

Meghan Markle w granatowej stylizacji

Meghan Markle/fot. Forum

Lucy Hale w eleganckiej stylizacji

Lucy Hale/fot. Forum

Lucy Hale w czerwonym płaszczu

Lucy Hale/fot. Forum

Meghan Markle w koszuli w paski

Meghan Markle/fot. Forum