Doktor Krzysztof Gojdź to prawdziwy humanista. Nic, co ludzie nie jest mu obce.

Ostatnio specjalista od upiększania wyglądu przyglądał się łysinie prezydenta i pupie Dody. Teraz wywołał ogólnonarodową dyskusję na temat ust celebrytek, które zamiast warg przypominają… odbyt małpy.

Zobacz: Luxuria Astaroth wyrzeźbiła ciało jak modelka fitness (FOTO)

To niewybredne porównanie Gojdź przedstawił na swoim Facebooku. Jako przykład ilustrujący przykre skutki zabiegu doktor zaprezentował usta Luxurii Astaroth.

Odbyt – to zakończenie przewodu pokarmowego. Czasami można pomylić go z … ustami…
Na jednym z portali zobaczyłem kolejną skrzywdzoną polską „gwiazdę” z nowymi napompowanymi wargami (raczej warami), które bardziej przypominają mi ponton lub zadek pawiana. Ich proporcja jest odwrotna do anatomii – idealne usta to 40% warga górna i 60% warga dolna, a nie odwrotnie. Nastrzyknięta warga górna jak dziób kaczora nie dość że jest niesymetryczna i z grudkami to jeszcze wystaje i tworzy daszek
– pisał Gojdź.

W show biznesie takich pawianic jest pełno i wchodząc w to stado na niektórych imprezach czuję się jak w zoo. Ku przestrodze: dziewczyny, nigdy czegoś takiego sobie nie zróbcie! My faceci nie chcemy całować pupy małpy. Pozostańcie naturalne. Takie dzioby nie są „modne”, nie przerabiajcie się na lalki z Sex Shopów. Jeśli jest potrzeba nawilżenia ust lub drobnej korekty to wybierzcie sprawdzony gabinet lekarski. Nie zmieniajcie się na siłę, nie upodabniajcie się do kogoś innego niż jesteście. Zachowajcie swoje rysy i osobowość bo TWOJA TWARZ TWÓJ CHARAKTER… – zakończył doktor Gojdź.

Czytaj: NIE POZNALIBYŚCIE Luxurii Astaroth bez makijażu (FOTO)

Na jego apel odpowiedziała Luxuria. Modelka napisała na swoim Instagramie:

Panie Dr Gojdź, bardzo źle się czuję z tą nagonką na moje usta i z tego tez powodu bardzo cierpię. Są one dla mnie koszmarem, chociaż staram się tego po sobie nie pokazywać, a tyle kasy za nie zapłaciłam!! Pan ten koszmar jeszcze pogłębia. Zadaniem lekarza jest pomagać, a nie szkodzić. Słynie Pan z darmowej pomocy ludziom, dlaczego wiec wyśmiewa Pan mnie i nakręca lawinę nienawiści zamiast pomoc? Do Pana kliniki, która jest w Gdyni mam bardzo blisko, zaledwie kilka kilometrów. Proszę o wyznaczenie wizyty. Czekam z niecierpliwością w pogłębiającej się depresji…