Związki i romanse gwiazd to tematy, które od zawsze interesowały ludzi. Wystarczy więc niekiedy niewinna fotografia dwójki celebrytów, a wyobraźnia odbiorców biegnie naprawdę daleko. Nie inaczej było w przypadku Maćka Musiała i Kingi Dudy. Ich niepozorne zdjęcie, które obiegło sieć w 2016 roku, do dziś budziło wiele emocji i… znaków zapytania. Czy tych dwoje łączyło kiedyś coś więcej, niż koleżeństwo? Aktor w rozmowie z Wersow szczerze wytłumaczył tę historię.

Maciej Musiał mówi wprost, że NIE LUBIŁ Olgi Kalickiej!

Maciej Musiał szczerze o relacji z Kingą Dudą

Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie? Pytaliśmy, gdy w mediach pojawiły się zdjęcia paparazzi ukazujące Macieja Musiała i Kingę Dudę. I choć 28-latek wielokrotnie zaprzeczał doniesieniom o rzekomym romansie, internauci nie wierzyli mu do końca. Tym razem jednak aktor znany z takich produkcji jak „Rodzinka.pl” czy „1983” postanowił szczerze opowiedzieć o relacji łączącej go z córką Prezydenta RP.

Wszystko się zaczęło od tego, że w wieczór wyborczy, kiedy Andrzej Duda wygrał wybory, zobaczyłem informację, że ma córkę w moim wieku. Stwierdziłem, że zaczepię ją na Facebooku. Ona mnie nie odczepiała, ale po jakimś czasie, ale po jakimś czasie chyba to zrobiła. Takie głupotki – przyznał Musiał.

Joanna Okuniewska SKASOWAŁA swój profil na Instagramie! Wydała oświadczenie

Los jednak chciał, by tych dwoje się poznało. Okazało się bowiem, że Kinga i Maciej mają wspólnego znajomego. Mężczyzna któregoś dnia wyprawił imprezę, na której tych dwoje spotkało się po raz pierwszy. Zaczęło się od rozmowy…

Trochę porozmawialiśmy i była później taka sytuacja, że poszliśmy nad Wisłę do baru i dwóch pijanych gości szło przed nami. Jeden drugiego popchnął i leciał na nią. Zasłoniłem ją, odbiłem tego gościa i powiedziałem jej: „właśnie uratowałem ci życie”. Podziękowała – kontynuował opowieść.

Co było dalej? Kinga, jak obiecała, oprowadziła Maćka po Pałacu Prezydenckim. I choć mogłoby się wydawać, że to dobry początek do głębszej relacji, zainteresowanie mediów dość szybko „ucięło” znajomość tej pary.

Tamtego wieczoru obiecała, że mnie oprowadzi po Pałacu Prezydenckim. Spotkaliśmy się, pokazała mi pałac i zrobili nam zdjęcia. To one później sprawiły, że została do tego dopisana cała historia. Zdarzało nam się wymieniać SMS-y, ale jak poznajesz kogoś i zaczynają ci robić zdjęcia, to wybija cię to ze strefy komfortu – mówił.

Ładna byłaby z nich para?

Ruszyło śledztwo o Caroline Derpieński! Nowe zdjęcie Stanowskiego mocno oburzyło fanów (FOTO)

Maciej Musiał, fot. Podlewski/AKPA

Maciej Musiał, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Wieczor wyborczy Andrzeja Dudy - Kinga Duda

Wieczor wyborczy Andrzeja Dudy – Kinga Duda fot. Adam Chelstowski / Forum

Kinga Duda

Kinga Duda, fot. Niemiec/AKPA