Maciej Musiał to polski aktor, który zasłynął dzięki roli w uwielbianym przez widzów serialu „Rodzinka.pl”. To właśnie rola Tomka Boskiego sprawiła, że szybko stał się idolem młodego pokolenia i bożyszczem nastolatek.

Serial „Rodzinka.pl” przez niemal 10 lat bawił i wzruszał widzów, ciesząc się niesłabnącą popularnością, a jednym z najbardziej uwielbianych duetów był Maciej Musiał z Olgą Kalicką, z którą tworzył serialową parę. Chemia między bohaterami była tak wyczuwalna, że pojawiały się nawet plotki, jakoby między serialową Magdą i Tomkiem również prywatnie zaiskrzyło. Po zakończeniu serialu każde z nich poszło jednak w inną stronę.

W październiku 2023 roku Olga opublikowała wspólne zdjęcie z Maćkiem, które natychmiast wywołało zachwyt fanów i dało im nadzieję na reaktywację serialu lub kolejny wspólny projekt dwójki aktorów.

Tomasz Karolak wyznał GORZKĄ PRAWDĘ o „Rodzince.pl”. Serial zrujnował wiele żyć

Maciej Musiał nie chciał grać z Olgą Kalicką w „Rodzince.pl”

Teraz Maciej Musiał pojawił się na kanale Wersow w ramach cyklu „Czy to prawda, że”, gdzie zaszokował wyznaniem, którego absolutnie nikt się nie spodziewał! Aktor zdradził, że nie chciał grać razem z Olgą, którą znał ze szkoły i nie miał z nią dobrych wspomnień:

Pracowałem z kimś, kogo nie lubię – zaczął, a na pytanie Wersow czy może zdradzić kim jest osoba, o której mówi dodał: To była Olga Kalicka z „Rodzinki”, moja dziewczyna w „Rodzince”, bo my chodziliśmy razem do podstawówki, ona była ode mnie dwa lata starsza i trochę mnie dręczyła w szkole. (…) Miała taką grupę swoich dziewczyn, ja tam czasami do nich podbijałem, ale miałem wrażenie, że zawsze mnie pod włos bierze i trochę mnie dręczy.

Następnie wyznał, że w trakcie castingu do „Rodzinki.pl” prosił reżysera, by nie wybierał Olgi do roli jego dziewczyny, jednak ten nie posłuchał próśb:

No i był casting na moją dziewczynę w Rodzince, powiedziałem Patrykowi, naszemu reżyserowi: „Słuchaj, wybierz kogo chcesz po castingu, tylko proszę cię nie wybieraj Olgi. No i oczywiście wybrał Olgę.

Na koniec przyznał, że pomimo początkowej niechęci do dawnej szkolnej koleżanki, ostatecznie aktorzy zapomnieli o dawnych niesnaskach, a praca na planie pomogła im się zaprzyjaźnić:

(…) Oczywiście później się jakby polubiliśmy i dzisiaj się bardzo lubimy z Olgą. Ta nasza niechęć początkowa do nas służyła tej miłości, którą mieliśmy zagrać.

Zaskoczeni?

@roveins #maciejmusiał #maciejmusial #rodzinkapl #wersow ♬ dźwięk oryginalny - klaudia <3

Maciej Musiał pochwalił się swoim warszawskim mieszkaniem (ZDJĘCIA)

Rodzinka.pl, serial komediowy, Polska 2011, scena z: Olga Kalicka, Maciej Musiał, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Aktorzy serialu "Rodzinka.pl"

Adam Zdrójkowski, Emilia Dankwa, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Maciej Musiał, Olga Kalicka/fot. AKPA

scena z: Maciej Musiał, fot. Podlewski/AKPA

Maciej Musiał, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maciej Musiał na ściance

Maciej Musiał/fot. AKPA

Maciej Musiał w grungowej stylizacji.

Maciej Musiał, fot. AKPA.

Maciej Musiał z kolczykiem w uchu.

Maciej Musiał, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.

scena z: Olga Kalicka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Olga Kalicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Premiera filmu: " Dziewczyny z Dubaju". Dody nie było, ale nie zapomniały o niej...

Olga-Kalicka fot. AKPA/Piętka Mieszko

scena z: Olga Kalicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA