Madonna (61 l.) jest niekwestionowaną ikoną pop’u. Diva na przestrzeni lat była łączona z wieloma przystojniakami, jednak każdy z jej związków po czasie rozpadał się. Teraz zagraniczne media podają, że artystka spotyka się z tancerzem, który jest młodszy od niej o… 36 lat! Mógłby być jej synem.

Madonna zaoferowała Księciu Harry’emu i Meghan swój apartament w Nowym Jorku

Madonna z kochankiem wychodzi z hotelu w Paryżu

Madonna przez tyle lat obecności w show-biznesie wyrobiła sobie nie tylko szacunek ale i określenie – „Królowa Pop’u”. Trzeba przyznać, że mimo 60 na karku diva wygląda rewelacyjnie. Z pewnością w takim wieku musi uważać na wiele rzeczy, jednak Madonna jest bardzo aktywną osobą i nie wyobraża sobie bezczynności. W dalszym ciągu artystka koncertuje, co pokazuje, jak świetną ma kondycję. 

Wokalistka przebywa w Paryżu, gdzie przyłapali ją fotoreporterzy, gdy opuszczała luksusowy hotel Grand Rex w towarzystwie tajemniczego przystojniaka. Media szybko doszły do informacji, że jest nim tancerz artystki.

Od jakiegoś czasu plotkuje się, że został również nowym kochaniem Madonny. Diva zabrała go nawet na rodzinne wakacje. Czy robi tak z każdym tancerzem? Z pewnością nie.

Madonna Ahlamalik Williams leaving the Grand Rex in Paris

Fot.Forum/Spread Pictures

Madonna tego dnia postawiła na ciepły płaszcz, który był cały w logo Versace. Dobrała do niego ciężkie, motocyklowe buty i poruszała się o LASCE! Gwiazda podobno uległa poważnemu upadkowi podczas koncertu promującego płytę „Madame X” stąd ta laska.

Jej nowy partner stroni od rozgłosu, starał się maksymalnie schować twarz przed wścibskimi aparatami.

Kim jest Ahlamalik Williams?

Mówi się, że Madonna i Ahlamalik Williams od niedawna są parą. 25-letni Ahlamalik Williams wystąpił w ostatnim teledysku Madonny – „God Control”. Tancerz towarzyszy też Królowej Popu na jej trasie promującej płytę „Madame X„. Para poznała się jakiś czas temu, po w 2014 roku – jednak dopiero teraz połączyło ich rodzące się uczucie.

Williams podziwia swoją partnerkę, jej profesjonalizm i upór w dążeniu do celów.

Rodzice tancerza są młodsi od Madonny. 59-letni Drue powiedział w rozmowie z „Sunday Mirror„, że nie przejmuje się dużą różnicą wieku pomiędzy wokalistką a jego synem. Najważniejsze jest ich szczęście.

Madonna Ahlamalik Williams leaving the Grand Rex in Paris

Fot.Forum/Backgrid UK

Ahlamalik Williams

Fot.Forum/Spread Pictures

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Córka Madonny zachwyca figurą w bikini. Pokazała się obok tajemniczego przystojniaka

Madonna po czterech latach wróciła na scenę. Jej najnowszy teledysk to prawdziwa petarda

Madonna zabrała GŁOS w sprawie swoich NOWYCH pośladków