Madonna (61 l.) opublikowała na swoim Instagramie klip, w którym przekonuje Meghan Markle (38 l.) i Księcia Harry’ego (36 l.), by jeszcze raz zastanowili się, czy aby na pewno Kanada jest odpowiednim miejscem dla ich rodziny. Wokalistka zaoferowała, że może wynająć członkom rodziny królewskiej swoje nowojorskie mieszkanie. Przy okazji zdradziła swoją teorię na temat wyprowadzki Harry’ego z żoną i synem –  twierdząc, że Kanada jest zbyt „nudnym” miejscem. 

Firma dbająca o Kim Kardashian zajmie się Meghan Markle? Pałac Buckingham ZABRAŁ GŁOS

Madonna chce wynająć apartament w NY dla Meghan i Harry’ego

Madonna jest kolejną gwiazdą, która publicznie okazała wsparcie dla Meghan Markle i Księcia Harry’ego. Świat podzieliła decyzja królewskiej pary, o uniezależnieniu się finansowo od brytyjskiej rodziny królewskiej i ustąpieniu ze stanowiska starszych członków królewskich, którą ogłosili w zeszłym miesiącu. Para będzie dzielić swój czas między Ameryką Północną a Wielką Brytanią.

Czy Megan i książę Harry chcą podnajmować moje mieszkanie na Central Park West? – zapytała fanów diva

Madonna składa propozycję Megan Markle i Księciu Harry’emu:

Madonna otwarcie przekonuje Sussex’ów do ponownego rozważenia decyzji o zapuszczeniu korzeni w Kanadzie. Meghan i Harry zdecydowali się odsunąć od rodziny królewskiej, ze względu na syna – któremu chcą zapewnić normalne dzieciństwo. Przy okazji poinformowali, że próbują wytyczyć własną ścieżkę.

Nie uciekajcie do Kanady. Jest tam tak nudno – żartuje Madonna.

Pozwolę im wynająć moje mieszkanie na Central Park West. To dwie sypialnie i najlepszy widok na Manhattan – zachęcała królowa pop’u

 

Skorzystalibyście z takiej oferty?

Madonna

Fot.Forum/BACKGRID UK

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle i książę Harry ŹLE traktują swoją ochronę

Justin Trudeau skomentował decyzję Meghan i Harry’ego o wyprowadzce do Kanady

Meghan Markle potajemnie spotkała się z Hillary Clinton. Są swoimi fankami!

Fot.Forum/ Backgrid USA 

Meghan Markle Książę Harry

Książę Harry, Meghan Markle/fot. Forum