Maffashion, to czołowa blogerka, influencerka i właścicielka marki modowej. We wrześniu ubiegłego roku urodziła syna Bastka. Całą ciążę ukrywała w mediach społecznościowych, a po porodzie zapewniała, że nie będzie chciała zmieniać swojego kontentu na parentingowy.

Maffashion o swoich włosach

Maffashion o tym, jak rodzice reagują na jej pracę, czy sama prowadzi Instagrama i jakim tatą jest Sebastian Fabijański

Maffashion jednak z czasem coraz bardziej otwiera się na tematy macierzyńskie i częściej pokazuje syna na swoim Instagramie. Teraz opowiedziała, jak wygląda jej kondycja włosów po porodzie. Nie da się ukryć, że influencerka często zmienia fryzury, jednak od czasu zajścia w ciążę ma włosy do ramion.

Włosy zazwyczaj dopiero po urodzeniu wypadają – nie da się tego zatrzymać. Oczywiście czytałam o takich paniach, które nie zauważyły wzmożonego wypadania włosów. Szczęściary. Zazdro – pisze Julia.

Zdradza swoje patenty na szybką regenerację włosów:

Warto włosy wzmacniać jakimiś produktami do skóry głowy oraz od wewnątrz przyjmując witaminy. Tylko jeśli karmicie, to też nie można wszystkiego stosować – podkreśla.

Maffashion pokazuje postępy prac remontowych. Kolorowe płytki robią FURORĘ

Natomiast zauważa, że wypadanie włosów po ciąży to indywidualna sprawa i najlepiej zgłosić się do trychologa.

U mnie włosy zaczęły wypadać przeraźliwie obficie 3-4 miesiące po urodzeniu Bastka. Teraz odrastają jak szalone. Wypadanie się zatrzymało. Psiakć kilka razy w tygodniu skórę głowy aptecznymi specyfikami. Łykam (w miarę systematycznie) witaminy itd. Tyle. Reszta biologia – tłumaczy.

Dodaje, że przestała też farbować włosy na blond, bo ma za dużo krótkich włosów, których farba nie łapie.

Maffashion posądzona o zrobienie PLASTYKI brzucha. Blogerka nie wytrzymała

Maffashion o zatrudnieniu NIANI: "Nie jest po to, aby wychować komuś dziecko"

Maffashion o zatrudnieniu NIANI: „Nie jest po to, aby wychować komuś dziecko”

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA