Julia Kuczyńska dopiero pod koniec ciąży potwierdziła, krążące od miesięcy doniesienia, że spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Blogerka podkreślała, że nie ma zamiaru zmieniać swojego instagramowego profilu i nie planuje zapełnić go wpisami i zdjęciami związanymi z dziećmi i macierzyństwem, jednak zdarzyło jej się pokazać łóżeczko, zabawki, ubranka, czy wózek dla malucha.

Maffashion ma już WÓZEK dla malucha. Wiadomo, jaki to model

Maffashion urodziła!

Choć zdawać by się mogło, że celebrytka, która tak długo starała się utrzymać ciążę w tajemnicy, nie będzie publikować zdjęcia dziecka, to tak właśnie się stało. Maffashion jest już po porodzie! I okazuje się, że miał on miejsce już tydzień temu.

Blogerka miała wszystko dobrze zaplanowane tak, by nikt nie domyślił się, że jest w szpitalu. Na jej profilu cały czas pojawiały się zdjęcia i wpisy, które nie wskazywały na to, że dziecko już się urodziło. Szczęśliwi rodzice pokazali pierwsze zdjęcia malucha. Na razie nie wiadomo, jakiej płci jest dziecko i jak ma na imię. Można się jedynie domyślać po wpisie Julii i Sebastiana, którzy dodali takie same opisy do zdjęć.

BJF ❤️ 10.09.20 – napisała blogerka i aktor.

ZOBACZ TEŻ:

Maffashion pokazała salon i ZABAWKI dla dziecka

Maffashion zdradziła, ile PRZYTYŁA w ciąży. „Nigdy w życiu tyle nie ważyłam”

Maffashion trzyma swoje dziecko

Maffashion z dzieckiem/fot. Instagram/maffashion_official

Sebastian Fabijański ze swoim dzieckiem

Sebastian Fabijański z dzieckiem/fot. Instagram/maffashion_official

Maffashion ze swoim pierwszym dzieckiem

Maffashion z dzieckiem/fot. Instagram/maffashion_official