Julia Kuczyńska nieco ponad tydzień temu potwierdziła, krążące od miesięcy doniesienia, że jest w ciąży. To będzie pierwsze dziecko blogerki, która przez aspekty zdrowotne przez długi czas nie chciała informować, że zostanie matką. Teraz, kiedy podzieliła się radosną nowiną zdarza jej się pokazać, co zgromadziła dla dziecka.

Maffashion zdradziła, ile PRZYTYŁA w ciąży. „Nigdy w życiu tyle nie ważyłam”

Maffashion pokazała salon i zabawki dla dziecka

Maff podkreślała, że nie ma zamiaru zmieniać swojego instagramowego profilu i nie planuje zapełnić go wpisami i zdjęciami związanymi z dziećmi i macierzyństwem. Zdarza jej się jednak nieco pokazać. Niedawno zaprezentowała, jakie ma ubranka dla dziecka, a tym razem zrobiła zdjęcie maskotek dla pociechy. Jak widać na zdjęciu, łóżeczko jest już złożone i czeka na malucha.

Blogerka „zaprosiła” też obserwatorów do swojego salonu. Jest bardzo klimatyczny! Znalazła się w nim designerska kanapa, stół i krzesła – zwłaszcza jedno z nich zwraca uwagę, minimalistyczny żyrandol i pianino. A „przedłużeniem” tego pomieszczenia jest też sporych rozmiarów balkon, na który można wyjść z salonu.

ZOBACZ TEŻ:

Maffashion ostro o POWIĘKSZANIU biustu: „Powiedziałabym”

Sebastian Fabijański zdradził PŁEĆ dziecka jego i Maffashion?

Julia Kuczyńska pokazała zabawki dla pociechy

Maffashion pokazała zabawki dla dziecka

Salon Julii Kuczyńskiej

Maffashion pokazała salon/fot. Instagram/maffashion_official

Salon Maffashion

Salon Maffashion/fot. Instagram/maffashion_official

Fryzury Maffashion. Która najlepsza?

scena z: Julia Kuczyńska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA