Od maja w sieci krążyły informacje o tym, że Maffashion i Sebastian Fabijański zostaną rodzicami i powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Para przez bardzo długi czas nie komentowała tych doniesień, a blogerka nie pokazywała zdjęć ciążowego brzucha, które byłyby ostatecznym potwierdzeniem. Ale do czasu. Pod koniec sierpnia para oficjalnie potwierdziła, że ich rodzina powiększy się.

Maffashion pokazała wyprawkę dla dziecka. Przy okazji zdradziła jego płeć?

Maffashion o ciąży

Choć już wszystko jasne, to Julia podkreślała, że nie chce teraz być ekspertką w temacie ciąży i macierzyństwa i nie zamierza teraz zasypać instagramowego profilu takimi treściami. Blogerka zgodziła się jednak opowiedzieć nieco o swojej ciąży w „Dzień Dobry TVN”. Zdradziła też, dlaczego tak długo trzymała tę informację tylko dla bliskich.

Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się przytrafić. Mamy takie przykłady i z branży i myślę, że ludzie mają takie przykłady ze swojego najbliższego otoczenia. To jest moja pierwsza ciąża. Ja nigdy nie wiedziałam, jak będę się w niej zachowywała, czuła, jakie momenty będę przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty przez długi czas to nie był łatwy temat i był bardzo delikatny. Nie chciałam o tym mówić. Ja rozumiem, że ciąża, dziecko jest momentem, w którym się cieszymy i chcemy wykrzyczeć całemu światu o naszym szczęściu. Jednak nie rozumiem, jak można na etapie testu ciążowego się chwalić, informować. Dla mnie zawsze ten temat, kiedy dzieci, czy planuje dzieci  to był temat bardzo dyskretny i to nie na miejscu, żeby ludzie się o to pytali – wyznała.

Maffashion krytykuje „złote rady” Karoliny Pisarek na temat niedoczynności tarczycy: „Nie zabiegi, tylko trzeba iść do lekarza”

Maffashion – ile przytyła w ciąży

Kuczyńska odniosła się do oskarżeń, które w ostatnim czasie pojawiały się pod jej zdjęciami. Internauci pisali, że poddała się zabiegom upiększającym, a także że powiększyła biust.

Paulino, dobrze wiesz, jak to jest w kwestii hormonów, kilogramów, które w przypadku ciąży się pojawiają. Wiele osób mnie broniło, mówiło: Przecież ona jest w ciąży, to nawet i twarz może jej się zmienić. Wszystko może się zmienić. W ciąży poprawek nie można sobie zrobić. Nie można botoksu, nie można operacji plastycznych. Żaden lekarz chyba tego nie wykona. To nie było aż tak bolące, ani w żaden sposób denerwujące. Ja wtedy miała ochotę powiedzieć: Nie, jestem w ciąży. I powiem jedną jedyną rzecz, która będzie tu nowością – przytyłam już 15 kilogramów. Już. Więc to jest tak całkiem sporo. Nigdy w życiu tyle nie ważyłam – powiedziała w rozmowie z Pauliną Krupińską.

ZOBACZ TEŻ:

Maffashion tłumaczy się z retuszowania zdjęć: „Chciałam coś zamazać”

Fani Maffashion nie mają wątpliwości co do jej CIĄŻY. „Jaki słodki brzusio. Super!”

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA