Głośna drama z Maffashion, Sebastianem Fabijańskim i Rafalalą dobiegła końca, choć w trakcie jej trwania na jaw wychodziły coraz to nowsze wątki. Jednym z nich był rzekomy romans Maffashion z tajemniczym Mateuszem – operatorem kanału „Z Dvpy”, który na Instagramie figuruje jako Blue Baby. Wszystko zaczęło się od oskarżeń Rafalali, która po głośnym wywiadzie Fabijańskiego w Pudelku oznajmiła, że Maff zdradziła go pierwsza: „Julia to zdzira. P***doliła się z operatorem tego kolesia, co ma kanał „z d*py”. Jakiś czas później do dyskusji włączyła się niejaka Izabela Podgórska, była dziewczyna Mateusza, która również dorzuciła swoje pięć groszy do sprawy i oznajmiła, że to właśnie przez Maff rozpadł się jej związek z mężczyzną:

Tak, rozstaliśmy się z Mateuszem i jak część z Was podejrzewała z plotek, które krążą po internecie, powodem naszego rozstania jest jego romans z Julią Kuczyńską…Sytuacja jest dla mnie trudna i nie będę się dzielić szczegółami. Nie mam po prostu siły odpowiadać na wszystkie… Nie wysyłajcie mi też ich wspólnych relacji, bo niedobrze mi się robi, jak na nich patrzę.

Wywołany do tablicy Mateusz zabrał głos i na Instagramie wydał oświadczenie, w którym tłumaczył, że z Izą zerwał na długo przed rzekomą „zdradą”, a Maffashion wcale nie rozbiła ich związku.

Pogubiliście się w dramie z Fabijańskim, Maffashion i Rafalalą? Przybywamy z pomocą! (INFOGRAFIKA)

Maffashion wypoczywa w Grecji z Mateuszem, operatorem „Z Dvpy”. Wcześniej miała z nim romans

Wątek ostatecznie tak jak i cała afera został zamieciony pod dywan, choć sam Fabijański przyznał, że Maffashion w istocie go zdradziła. Teraz, gdy Seba i Maff już dawno się rozstali, on skupił się na swojej karierze zawodowej i postanowił oddać się nowej reżyserskiej przygodzie, a ona razem ze znajomymi poleciała do Grecji. Wśród nich nie zabrakło…Mateusza, którego influencerka postanowiła oznaczyć pod jednym ze zdjęć, a on udostępnił fotkę w relacji na swoim Instagramie.

IG: maffashion_official

IG: blu3aby

 

Maffashion zdradza jak czuje się po aferze z Fabijańskim i Rafalalą. Oto z kim spotkała się na kawie!

Maffashion w kampanii bielizny 5 miesięcy po porodzie.

Fot.Instagram/maffashion_official.

Instagram: maffashion_official

Maffashion ma DOŚĆ afery z Fabijańśkim i Rafalalą

IG: maffashion_official

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Maffashion, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Maffashion, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA