W życiu Maffashion nie brak zmian i nowości od momentu zakończenia związku z Sebastianem Fabijańskim. Celebrytka zdała prawo jazdy i kupiła nowy „rodzinny” samochód dla siebie i synka Bastka oraz wystawiła na sprzedaż swoją luksusową willę. Nowości nie brakuje również w życiu małego Bastka, który dopiero co skończył 2. latka i obchodził urodziny – jego mama postanowiła po raz pierwszy zabrać chłopca w rodzinne strony i pokazać mu gdzie kiedyś mieszkała oraz zapoznać z dalszą częścią swojej rodziny!

Maffashion zorganizowała Bastkowi urodziny. Zabrakło Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion zabrała Bastka w rodzinne strony. Pokazała, gdzie kiedyś mieszkała

W nowej relacji na Instagramie podekscytowana Maff pochwaliła się fanom, że zabrała Bastka do rodzinnego Złotowa, skąd wyprowadziła się 16 lat temu:

Wyjątkowy dzień! Przyjechałam z synkiem do mojego rodzinnego Złotowa. Bastek jeszcze nigdy nie miał okazji być w rodzinnych stronach mamy. Nadrabiamy zaległości!!! W końcu.

Następnie oprowadzała zarówno synka jak i fanów kierując kamerę na blok i osiedle z placem zabaw oraz informując:

Mój blok!
Moja klatka!
Moje podwórko.
Wyprowadziłam się ze Złotowa około 16 lat temu…

Prawdopodobnie wielu z nas kojarzy tak typowy dla Polski krajobraz starych bloków z balkonami, z których mama wołała na obiad i przylegających do nich placów zabaw.

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

IG: maffashion_official

W jednej z kolejnych relacji Maffashion pochwaliła się też, że Bastek w końcu pozna całą jej rodzinę – w tym wujków i ciocię oraz prababcię:

A już dziś Piła. Bastek pozna nareszcie swoje ciocie, wujków i prababcie. To będzie dzień wzruzseń.
Spora część mojej rodziny mieszka w Pile.

IG: maffashion_official