Magda Gessler (67 l.) niedawno wydała swoją autobiografię. Dzięki temu możemy poznać wiele nieznanych faktów z barwnego życia restauratorki. W związku z tym prowadząca „Kuchennych Rewolucji”, dzieli się z fanami wieloma archiwalnym zdjęciami. Teraz pokazała fotografię z synem Tadeuszem – była wtedy w ciąży z córką Anną Wandą.

Magda Gessler straciła córkę dwa tygodnie po porodzie

Magda Gessler dodała zdjęcie, na którym leży na łące w towarzystwie małego syna. Była wtedy w ciąży z córką.

Druga ciąża z Anną Wandą.. Portugalia, na łąkach razem z @tadeusz_muller 🌺🌺 – napisała.

Magda Gessler przeżyła tragedię! Straciła córkę!

Magda Gessler pokazała ślubne zdjęcie z pierwszym mężem: „Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni z Tadeuszem pod sercem”

Magda Gessler już kilka lat temu podzieliła się tragiczną historią. Jej córka zmarła dwa tygodnie po porodzie. Urodziła się za wcześnie. Co więcej, restauratorka bała się również o swoje życie.

Na początku 6. miesiąca z powodu dodatkowych skurczów, kiedy byłam z moim małym synkiem na zakupach, odeszły mi wody. Przewieziono mnie do najlepszego szpitala. Zaczęło się ratowanie dziecka. Kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie i śmierć. O życie dziecka cały czas toczyła się walka. Codziennie czułam jak się rusza, jak się tuli we mnie. Umierałam ze strachu. Myślałam ze osierocę rocznego Tadeusza.

Dziewczynka zmarła dwa tygodnie po porodzie.

W Hiszpanii w owym czasie zawsze ratowało się życie dziecka nie matki… To chrześcijański priorytet! Ania chciała wyjść na świat. Nie można było zatrzymać dłużej skurczy. Kiedy się urodziła, krzyknęła. Moja nadzieja odżyła… Ale szpital nie był przygotowany na poród wcześniaków. Miała niewykształcone płuca (…). Ania zmarła dwa tygodnie potem.

scena z: Tadeusz Müller, Magda Gessler, Lara Gessler, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA

Magda Gessler na ściance

Magda Gessler/fot. AKPA