„365 dni: Ten dzień” w środę trafił na Netfliksa. Niestety, tak jak przy pierwszej części filmu, tak jest tym razem – oceny są miażdżące. Mimo globalnego sukcesu, rzeszy fanów i przejęcie produkcji przez Netflixa, drugą część wyreżyserowali w podobnej formie, jak „365 dni”.

Premiera filmu „365 dni: Ten dzień”. Blanka Lipińska w sukni Paprocki&Brzozowski, Sieklucka i Morrone są parą?

„365 dni: Ten dzień” – opinie

Z opinii widzów wynika, że w filmie „365 dni: Ten dzień” brakuje dialogów i fabuły, a kto nie czytał książek Blanki Lipińskiej, będzie miał ciężko się domyślić, o co tak naprawdę w tym chodzi. Widzowie zarzucają także zbyt dużą ilość scen erotycznych, które raczej wzbudzają zażenowanie…

Obecnie „365 dni: Ten dzień” na FILMWEBIE może się poszczycić ocenę 3,7, a oceną krytyków 1.9:

  • Książka to obraza inteligencji ludzkiej. To jaki ma być film? Wniosek ogólny wynikający z treści brzmi „kup mi ciuchy Chanel, to wskoczę ci do łóżka”. Biedne dziewczyny, które przyswoją taki model związku i miłości (…)
  • Obrzydliwy, szkodliwy społecznie film, gdzie kobieta z pozycji ofiary szybko staje się szczęśliwa dzięki luksusom, które zapewnia jej oprawca. Reżyseria nie istnieje, na tym polu jest mnóstwo błędów. Jeśli Barbara Białowąs nie tylko użyczyła nazwiska, a coś faktycznie tworzyła tam na planie, to powinna zmienić już profesje, bo koszmarnie to wygląda (…)
  • Reżysersko daleko od ideału, ale trzyma w napięciu, wydawało mi się po zwiastunie, że jest przewidywalny, ale koniec mnie zaskoczył….
  • Jest mocny, jeśli chodzi o sceny łóżkowe, no ale to erotyk. Trzyma w napięciu, buduje mroczny klimat, piękne zdjęcia, czego chcieć więcej od filmu, na który idzie się z dziewczyną – czytamy na Filmwebie.

Na temat filmu wypowiedziało się już także wiele gwiazd m.in. Karolina Korwin-Piotrowska krótko po premierze filmu napisała dość żartobliwą opinię na swoim Instagramie, o której już wspominaliśmy TUTAJ! Pod postem dziennikarki zostawiła swój komentarz Maffashion:

I ten moment kiedy do ujęcia ze skokiem do łóżka jest dodany dźwięk a la warknięcie lwa (chyba) – złoto! Oplułam się – napisała Maff.

Simon Susinna wcielił się w Nacho w kontynuacji „365 dni”! Kolejny przystojniak

Z kolei Sara Boruc, mimo że nie oglądała drugiej część „365 dni” to i tak podzieliła się swoją opinią:

Jedno słowo by wystarczyło – patologia. Nie oglądałam nowego „dzieła”, ale 10 minut poprzedniego wystarczyło… – stwierdziła Boruc.

Internauci pytają, co się stało z twarzą Blanki Lipińskiej. Chodzi o makijaż?