Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak mają za sobą krótki romans, którego owocem jest kilkumiesięczny syn. I choć na początku mogło się wydawać, że gorące uczucie, które ich połączyło przetrwa długo, w rzeczywistości modelka musi mierzyć się z samotnym macierzyństwem. Początkowo kobieta przeżywała kryzys związany z tą sytuacją, jednak patrząc na jej Instagram, każdego dnia czuje się coraz lepiej. Zresztą sił i energii z pewnością dodają jej wakacje, na które regularnie się decyduje.

Magda Stępień otrzymała wsparcie od matki dziecka swojego byłego partnera

Niedawno influencerka zamieściła na Instagramie zdjęcie, pod którym napisała, że szykuje się na kolejny wyjazd. I mimo że większość jej fanek życzyła udanego wyjazdu, znaleźli się i tacy, którzy wytknęli jej że lepiej byłoby, gdyby poszła do pracy. W obronie Magdy stanęły natychmiast jej fanki. Wśród komentarzy nie zabrakło jednak też głosu matki dziecka Jakuba. Co napisała Ewelina Taraszkiewicz?

Ja myślę, że po to jest urlop macierzyński, by matka mogła poświęcić ten czas na odpoczynek i spędzaniu czasu z dzieckiem – pisze kobieta.

Cóż, wygląda na to, że wspólny „wróg” łączy najbardziej. Taka koleżanka to skarb?