Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak doczekali się razem wspólnego dziecka. Niestety para rozstała się jeszcze przed porodem. Uczestniczka „Top Model” nie ukrywała, że jest załamana sytuacją i nie przebierała w słowach, kiedy mówiła o piłkarzu.

Przyjechał dopiero później przed szpital ze swoją nową partnerką. Mnie pomagają sąsiedzi. Bez tych wspaniałych ludzi nie dałabym sobie rady. Oni zawieźli mnie do szpitala. Byłam w tych bólach sama. O wszystkim, co się wydarzyło w ostatnim czasie, mówię ze łzami w oczach – opowiadała w „Plejadzie”.

Magda Stępień wróciła na Instagram: „Jest mi niezmiernie miło, że obcy mi ludzie tak się o mnie martwili”

Magda Stępień o chrzcinach syna

Magda Stępień złamane serce leczyła za granicą, najpierw u rodziny w Wielkiej Brytanii, a potem gdzieś w ciepłych krajach (nie chciała zdradzić miejsca). Po powrocie zorganizowała Oliwierowi chrzciny. Okazuje się, że nie było na nich taty, dziecka!

Ceremonia bardzo udana, malutki był bardzo grzeczny. Wszystko przebiegło tak, jak chciałam. Wszyscy byli zadowoleni, cała rodzina, Oliwierek też grzeczny, ksiądz dumny. Niestety Kuba nie dotarł na chrzest Oliwiera – zdradziła dla „Plotka” Magda.

Magda Stępień o Jakubie Rzeźniczaku: „Ktoś nie ma LITOŚCI dla mnie w czasie POŁOGU”

Tłumaczy, dlaczego o niczym nie opowiedziała w mediach społecznościowych. Zdradziła też, że znowu leci w podróż:

Próbowałam wam dodać relację i powiedzieć kilka słów, ale to chyba było za dużo emocji, żeby wypowiedzieć cokolwiek. To był dzień pełen emocji. Jestem wdzięczna mojej rodzinie, moim przyjaciołom i wszystkim, którzy byli na chrzcie Oliwierka. To był piękny dzień. Teraz mamy walizki spakowane i jedziemy na lotnisko. Lecimy tam, gdzie marzyłam od zawsze, żeby polecieć. Kochani, trzymajcie kciuki, bo przed nami bardzo daleka podróż. Do zobaczenia już z tego mojego dream destination – powiedziała Stępień.

Magda Stępień po raz pierwszy o porodzie: „Może łatwiej byłoby mi znieść ten ból, gdyby Kuba był obok”

Magda Stępień na wakacjach. Fot. Instagram/ magdalena___stepien

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zdradzili IMIĘ dziecka. Opowiedzieli też o początkach związku

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień Fot. AKPA