Magda Wójcik i Oleh Riasieńczew poznali się w reality-show „Big Brother”. Dzisiaj pojawiły się doniesienia, że ich związek należy do przeszłości. Zwyciężczyni show potwierdziła te informacje w oświadczeniu na Instagramie. Zdradziła kulisy rozstania.

Madzia i Oleh z „Big Brothera” rozstali się! Powodem miała być niewierność chłopaka

Magda Wójcik o rozstaniu z Olehem

Magda Wójcik ostatnio była mało aktywna w mediach społecznościowych, co od razu zauważyli jej fani. Celebrytka wyjaśniła, że przechodzi trudny czas i podzielenie się tą informacją sporo ją kosztuje.

Ostatnie tygodnie przepłakałam w łóżku, nie chciałam widzieć ludzi, nie mogłam spać, nie miałam apetytu, wszystko bolało mnie ze stresu, a małe rzeczy nie cieszyły mnie już jak kiedyś. Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i oszukana. Nikomu nie życzę takie bólu, smutku i żalu.

Dalej napisała, że na początku Oleh się o nią starał, jednak to się zmieniło.

Gdy ja starałam się coraz bardziej, więcej przytulałam, chciałam bliskości, coraz częściej mówiłam kocham cię, pragnęłam każdy dzień spędzać razem, jeździć na wspólne wyjazdy, dużo rozmawiać… Ty robiłeś się coraz zimniejszy, odpychałeś mnie, mówiłeś, że lubisz zatęsknić i nie możesz spędzać aż tyle czasu z jedną osobą. Nie było już słów kocham cię, nie było ciepła, przestałeś się starać i coraz bardziej oddalałeś się ode mnie.

Big Brother: Madzia i Oleh na PIERWSZYM zdjęciu razem: „Wspólne zdjęcie z moją myszką”

View this post on Instagram

Opis w zdjęciach 💔💔💔💔💔

A post shared by MAGDA WOJCIK (@madzia.official) on

Odkrywałam coraz więcej niepokojących sytuacji na to, że nie traktujesz mnie poważnie, ale wciąż sobie wszystko usprawiedliwiałam. Po czasie przyznałeś, że nie kochasz mnie już jak partnerkę, lecz tylko jako przyjaciółkę.

Magda Wójcik zdradza, czego używa do zachowania młodego wyglądu skóry (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Na koniec Magda napisała, że dziękuje mu za wspólny czas. Przyznała też, że wciąż kocha Oleha.

Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew z "Big Brothera" rozstali się

Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew z „Big Brothera” rozstali się fot. AKPA

Magda Wójcik, Oleh Riaszeńczew

Magda Wójcik, Oleh Riaszeńczew fot. AKPA