Jeśli z wypiekami na twarzy oglądaliście filmy pokroju „50 twarzy Greya”, w tym owiane dość mieszaną sławą „356 dni” mamy dla was dobrą wiadomość – jesienią 2022 roku zadebiutuje kolejna produkcja twórców popularnego erotyku.

Michele Morrone jest w związku z Simone Susinna, aktorem z „365 dni”?! Fani są zdezorientowani

Jest już pierwszy zwiastun „Heaven in Hell” – filmu twórców „365 dni”

„Heaven in Hell” w reżyserii Tomasza Mandesa opowiada historię Olgi i Maksa, których dzieli 15 lat różnicy. Olga jest kobietą sukcesu o ugruntowanej pozycji i samotną matką dorosłej córki, z kolei Maks to żyjący chwilą „piotruś pan”, który czerpie życie garściami. Choć są dla siebie całkowitymi przeciwieństwami, los stawia ich sobie na drodze i sprawia, że zaczynają pałać do siebie uczuciem. Nie może się jednak obyć bez komplikacji, dlatego na jaw wychodzą skrywane tajemnice, które skomplikują ich związek.

W rolach głównych będziemy mieli okazję ujrzeć Magdalenę Boczarską oraz znanego ze swojej roli w „365 dni: Ten dzień” Simone Susinna. Twórcy pochwalili się gorącym zwiastunem, w którym zdecydowanie nie zabraknie namiętnych scen. Premiera została zaplanowana na listopad 2022. Planujecie wycieczkę do kina?

Sonda

poll-violet

Michele Morrone vs Simone Susinna. Który TO twój typ faceta?

1

Simone Susinna

2

Michele Morrone