Magdalena Boczarska w związku z wczorajszym rozpoczęciem strajku nauczycieli opublikowała zdjęcie z czasów nastoletnich i to z legitymacji szkolnej. A jak wiemy, „nikt dobrze na nich nie wychodzi”.

Magdalena Boczarska u Kuby Wojewódzkiego mówi o pierwszym razie

Magdalena Boczarska Instagram

Tym zdjęciem udowodniła wszystkim, że nie pokochała medycyny estetycznej tak bardzo, jak jej koleżanki. Niemalże w ogóle się nie zmieniła od 25 lat. Nawet odcień włosów pozostał prawie taki sam jak na zdjęciu.

Internauci też doznali szoku, że aktorka w wieku 40 lat wygląda identycznie, jak w wieku 15 lat.

  • Ja nie wierzę, myślałam w pierwszej chwili, że to Angelina Jolie 😱😱😱😱😍😍😍
  • Wtedy bardzo ładnie, teraz bardzo, bardzo ładnie
  • Jak Mila Kunis
  • Nic się nie zmienia ta kobieta
  • Zdjęcie jakby wczoraj zrobione 😊
  • To chyba z dziś.

Poza fantastyczną urodą i genami Boczarska została pochwalona za wsparcie nauczycieli w strajku. Pisze, że niewiele potrzeba, aby nie było takich „wydarzeń dnia” jak dziś. Zaznacza, że wystarczy trochę  świadomości, szacunku i uczciwości.

Patrzę na mojego syna, który pójdzie do szkoły co prawda dopiero za kilka lat, ale chciałabym mieć pewność już teraz, że będzie w rękach ludzi, którym zależy, którzy będą uczyć go z pasją i inspirować. A nie jest żadną tajemnicą, że żeby komuś zależało i to przez lata – trzeba go doceniać.
To, co dzieje się na przestrzeni ostatniego czasu, to nie jest nawet brak docenienia. To jest poniżanie ludzi, którzy w dużej mierze mają wpływ na kształt całego pokolenia i należy im się za to szacunek. Codziennie odchodzimy od podstawowych wartości. Słucham nauczycieli, czytam, co myślą o tym uczniowie, ich rodzice, po czym oglądam w telewizji tych, którzy sprowadzili na nich wszystkich cały ten bałagan i dosłownie nie dowierzam.

– czytamy.

Magda ma nadziej, że wszyscy wyciągną z tego lekcję, „bo złe decyzje zawsze w życiu wracają, a tutaj chodzi o dzieciaki, które powinny dostać od nas wszystkich jak najlepszą szansę na zbudowanie siebie w otoczeniu uwielbiających swoją pracę pasjonatów”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Magdalena lat 15. Chyba✌️ Kto by liczył… 🥊 Tak sobie myślę, że w sumie to niewiele potrzeba, żeby nie było takich „wydarzeń dnia” jak dziś. Trochę świadomości, szacunku i uczciwości. Patrzę na mojego syna, który pójdzie do szkoły co prawda dopiero za kilka lat, ale chciałabym mieć pewność już teraz, że będzie w rękach ludzi, którym zależy, którzy będą uczyć go z pasją i inspirować. A nie jest żadną tajemnicą, że żeby komuś zależało i to przez lata – trzeba go doceniać. To, co dzieje się na przestrzeni ostatniego czasu, to nie jest nawet brak docenienia. To jest poniżanie ludzi, którzy w dużej mierze mają wpływ na kształt całego pokolenia i należy im się za to szacunek. Codziennie odchodzimy od podstawowych wartości. Słucham nauczycieli, czytam, co myślą o tym uczniowie, ich rodzice, po czym oglądam w telewizji tych, którzy sprowadzili na nich wszystkich cały ten bałagan i dosłownie nie dowierzam. I mam ogromną nadzieję, że wyciągniemy z tego lekcję, bo złe decyzje zawsze w życiu wracają. A tutaj chodzi o dzieciaki, które powinny dostać od nas wszystkich jak najlepszą szansę na zbudowanie siebie w otoczeniu uwielbiających swoją pracę pasjonatów. Wszyscy na tym tylko skorzystamy. #strajknauczycieli

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

Magdalena Boczarska PIERWSZY raz pokazała syna (Instagram)

Magdalena Boczarska – kariera, role, życie prywatne

Magdalena Boczarska pochodzi z Krakowa. Skończyła liceum ogólnokształcące, a w 2001 roku PWTS w Krakowie. Po studiach grała na deskach Teatru Nowego w Łodzi. Od 2003 roku jest związana z Teatrem Narodowym w Warszawie.

Widzowie znają Magdalenę Boczarską z ról w popularnych serialach telewizyjnych (nie tylko polskich, Boczarska pojawia się też w niemieckich produkcjach).

scena z: Magdalena Boczarska, Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Niemiec/AKPA Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska
Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska