Magdalena Lamparska ostatnio pojawiła się w programie Szymona Majewskiego „Nie mam pytań” w Radiu ZET. Aktorka zagrała najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki w filmie „365 dni”, w którą wcieliła się Anna Maria Sieklucka. 

Magdalena Lamparska zwraca uwagę na poważny problem. „A Małgorzata Rozenek nie ma z tym problemu”

Magdalena Lamparska o filmie „365 dni” w radiu ZET

Magdalena Lamparska uważa, że nie mogłaby zagrać Laury w filmie Blanki Lipińskiej. Sądzi, że nie ma na tyle odwagi, co Anna Maria Sieklucka:

Nie wiem, czy zagrałabym główną rolę w „365 dni”. Wydaje mi się, że zabrakłoby mi odwagi. To nie są łatwe rzeczy.  To, co główni bohaterowie musieli zagrać jest bardzo trudne. W innym filmie miałam scenę, gdzie musiałam być nago i scenę seksu. Ale scena seksu w komedii romantycznej to jest  ładna, miła scena przy kominku. Gdyby ten film  [„365 dni”] nie był erotyczny, to nie zdobyły takiej popularności – tłumaczy.

Gwiazda śmieje się, że nigdy nie postrzegała siebie jako kobietę „sexi”, a gra w erotycznych filmach:

Zaczęłam się zastanawiać, bo to jest bardzo zabawne, że ja w ogóle nie myślę o sobie, że jestem super sexi. Nigdy nie mam, czegoś takiego, że jak patrzę w lustro to  myślę sobie „ale jest super.” Nie jestem takim typem człowieka . To jest niezwykłe, że ja [zagrałam] w „Klaps! 50 twarzy Greya” i „365 dni”. Myślę sobie, kurde, ja o czymś nie wiem – śmieje się Lamparska.

Łysa Magdalena Lamparska. SZOKUJĄCE zdjęcia w słusznej sprawie

Okazuje się, że aktorka dostała rolę w filmie „365 dni” w ostatniej chwili:

Dostałam ją trzy dni przed zdjęciami. Zadzwoniła do mnie o 21.00 w niedzielę producentka z propozycją. Powiedziałam, żeby zadzwoniła do mojej agencji, ale oczywiście moja odpowiedź była „Coooo? Nie!”. (…) Nie czytałam książki „365 dni” i choć miałam doświadczenia z tego typu literaturą, no, bo grałam w Greyu i czytałam Greya, ale byłam w szoku, że taka propozycja przyszła.  (…) Wydaje mi się, że podjęcie decyzji było dla mnie najtrudniejsze w tym całym projekcie. Dla mnie to było takie wulgarne, a moja agentka powiedziała „zagraj to” i dobrze mi powiedziała – wspomina.

Magdalena Lamparska pokazała swoją metamorfozę. Aktorka schudła 10 kilo

Magdalena Lamparska Fot. Podlewski/AKPA

Magdalena Lamparska Fot. Kurnikowski/AKPA

Magdalena Lamparska Fot. Baranowski/AKPA