Choć mogłoby się wydawać, że lotnisko jest jednym z najbardziej bezpiecznych miejsc, rzeczywistość niekiedy może wyglądać nieco inaczej. A przekonała się o tym ostatnio na własnej skórze Maja Bohosiewicz. Influencerka poinformowała swoich obserwatorów, że na trasie Bangkok – Malaga zaginął jej bagaż. Gdy po paru dniach linia lotnicza zwróciła zagubioną walizkę, po jej otwarciu brakowało kosztowności…

Karolina Gilon przeżyła dramat na lotnisku! „Sytuacja wymyka się spod kontroli”

Maja Bohosiewicz została okradziona na lotnisku

Maja Bohosiewicz wraz z rodziną mieszka aktualnie w Hiszpanii. Mimo przeprowadzki do ciepłego kraju właścicielka marki modowej nie rezygnuje z zimowych, egzotycznych podróży. Kilka tygodni temu zdecydowała się wylecieć z bliskimi do Azji. I choć brzmi jak bajka, na koniec urlopu spotkają ją przykra niespodzianka. Konkrety?

Na trasie z Bangkoku do Malagi zagubił się bagaż influencerki. I choć został jej zwrócony, po otwarciu okazało się, że etui na biżuterię jest… puste. Jak twierdzi 33-latka, w pudełeczku były ozdoby warte dużo pieniędzy.

Fanka wytknęła Agacie Rubik wpadkę sprzed lat. Celebrytka miała dla niej ciętą ripostę

Jak się domyślacie, nie woziłam pustego etui. Tak cholernie mi przykro, ponieważ oprócz ogromnej wartości finansowej, straciłam też rzeczy wartości sentymentalnej i unikatową biżuterię vintage, którą kolekcjonowałam i której w większości nie da się odkupić. Pierwszy raz w życiu zostałam okradziona i w głowie mi się nie mieści, że na lotnisku ktoś otwiera mój bagaż, grzebie w nim i wyciąga to, co wartościowe – napisała Maja.

Siostra Soni Bohosiewicz przyznała również, że w sprawie nie może liczyć na pomoc linii lotniczej. Celebrytka zwróciła się też do swoich obserwatorów i zaapelowała, by uczyli się na jej błędach i nie przewozili żadnych kosztowności w rejestrowanym bagażu.

Pamiętajcie na moim przykładzie!!! Nigdy nie wozić żadnych wartościowych rzeczy w bagażu! Żadnych torebek, zegarków, biżuterii, nic! Zawsze wszystko przy sobie w podręcznym – dodała influencerka.

Kolejny sukces Marcina Dorocińskiego! Tym razem wystąpił w koreańskiej produkcji

Maja Bohosiewicz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Maja Bohosiewicz w kapeluszu na ściance.

Maja Bohosiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA