W listopadzie ubiegłego roku Maja Hyży pochwaliła się, że jest w nowym związku. Piosenkarka związała się z Konradem, z którym oczekują właśnie narodzin dziecka. Hyży chętnie pokazuje ciążowy brzuch, a także chętnie opowiedziała o związku i o tym, jak on się zaczął.

Maja Hyży śmielej eksponuje CIĄŻOWE krągłości. Pokazała swój taniec

Maja Hyży opowiedziała o związku

Wokalistka zdradziła, że nie musiała daleko szukać miłości. Okazuje się, że jej nowy partner mieszkał na tym samym osiedlu, co ona. A wszystko zaczęło się od powiedzenia sobie „dzień dobry”.

Mieszkaliśmy bardzo blisko siebie. Na tym samym osiedlu. Powiedzieliśmy do siebie tylko „dzień dobry” i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzelił. Ja już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można – wyznała w rozmowie z JastrząbPost.

Maja Hyży i jej partner mają też w planach ślub. Na razie nie stawiają sobie sztywnych dat i terminów. Co ciekawe, plany planami, ale nie było jeszcze zaręczyn!

Zaręczyn jeszcze nie było. Czekam. Siłą rzeczy to jest kolejna sprawa, o której trzeba pomyśleć. To jest moje marzenie ubrać białą suknię i wyjść za mąż. Ale nie mamy jakiejś presji czasowej, poustalanych dat. Wszystko w swoim czasie. Życie pokaże, kiedy ten czas będzie odpowiedni – dodała Hyży.

ZOBACZ TEŻ:

Maja Hyży po raz pierwszy pokazała aż tyle: „Obnaża Nas z Naszych uczuć”

Maja Hyży pokazała się BIKINI: Wyglądasz ZJAWISKOWO

Maja Hyży pokazała ogromną bliznę na nodze (ZDJĘCIE)

View this post on Instagram

Miłość w czasach zarazy ❤ #love #karma

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy) on

https://www.instagram.com/p/B-ISvEJhxrI/