Maja Hyży kilka tygodni temu zaręczyła się ze swoim partnerem Konradem Kozakiem. Gwiazda od razu pokazała piękmny pierścionek na swoim Instagramie.

Maja Hyży o ślubie, Rzeźniczaku i Dodzie: „Dostawałam pogróżki od jej fanów” [CAŁY WYWIAD]

Maja Hyży o zaręczynach

Ostatnio Maja Hyży udzieliła nam długiego wywiadu, w którym opowiedziała nam o związku z Konradem i oczywiście o zaręczynach. Ze szczegółami zdradziła, jak wyglądała ta niespodzianka.

Maja Hyży stawia wymarzony dom! Pochwaliła się imponującym metrażem

Jak wiemy, para związała się w 2020 roku i już doczekała się dwójki dzieci: Antoniny i Zosi. Artystka przyznała, że napierała ukochanego na zaręczyny, ale potem odpuściła:

Przestałam już dociekać, pytać, kiedy zaręczyny, bo był taki okres, że faktycznie wierciłam dziurę w brzuchu. Później odpuściłam, bo to on ma też czuć, a ja che mieć z tego fun i niespodziankę – przyznała.

Zobacz cały wywiad poniżej!

Okazuje się, że Konradowi udało się utrzymać wszystko w tajemnicy do samego końca. Jak to zrobił?

Zaręczyny były totalną niespodzianką. Konrad dwa tygodnie przed zaręczynami wymyślił sam, ale z pomocą mojego managera, bo bez niego by się nie udało. Wymyślili, że idę na event (…) i kompletnie nie przypuszczałam, że tego eventu nie będzie. Rzekomo mieliśmy mieć spotkanie ze wszystkimi ambasadorami i wszystko było dopieszczone z moim teamem: make up, włosy… Nagle patrze, a tam nie ma nikogo oprócz mojego Konrada, pięknego, przystojnego z kwiatami czerwonymi moimi ukochanymi goździkami, 50 kilka goździków… – wspomina.

Maja Hyży wspomina dzień, gdy zaatakowała ją rzadka choroba: „To był tak NIEWYOBRAŻALNY ból”

Nawet kiedy Maja zobaczyła ukochanego przed sobą, nie pomyślała, że zaraz jej się oświadczy:

Pierwsze co zaczęłam myśleć „urodziny moje, imieniny…”. Natomiast jak zaczął sięgąć po rękę, to mówię „to jest chyba ten moment”. Jak go założył (red. pierścionek) to łzy w oczach, wzruszenie, ja nawet nic nie chciałam jeść. Powiedział „Maja to jest właśnie ten kontrakt, ale na całe życie ze mną” – zdradziła.