Maja Hyży ma nienaganną figurę, aż ciężko uwierzyć, że kilka lat temu urodziła bliźniaki. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Natomiast uwagę przykuwa nie sylwetka, czy strój kąpielowy, a ogromna blizna na nodze.

Maja Hyży WYSZŁA ZA MĄŻ? Na Instagramie pokazała zdjęcie i zamieściła wiele mówiący komentarz

Do tej pory piosenkarka nie pokazywała blizny w Internecie. Wczoraj postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem „bez retuszu i bez filtrów”. Napisała, że w końcu zaczęła akceptować swoje ciało. Z opisu wynika, że Maja kiedyś musiała mieć sporo kompleksów związanych z blizną, ale w końcu zaczęła ją tolerować.

To ja, w całej okazałości. Bez retuszu i bez filtrów. Jeśli ktoś ma ochotę na krytykę spoko, ale nie rusza mnie to. Odnalazłam kiedyś w swoim życiu wartość mojego ciała i jestem jego świadoma 100% a co najważniejsze jestem z niego dumna, jakie nie jest, ale jest moje ‼️ Uśmiechnij się do życia i powiedz ze jesteś piękny ‼️ Power love ♥️

– napisała Hyży.

Maja Hyży ma KOMPLEKSY na punkcie swoich NÓG? W życiu byśmy się nie domyślili, o co chodzi! (Instagram)

 

W komentarzach internauci dopytują, skąd wzięła się blizna na nodze. Maja jednak nic więcej nie dodała i nie zdradziła, jaka kryje się historia za widoczną blizną.