Maja Hyży pojawiła się na scenie muzycznej w 2013 roku, gdy wspólnie z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym wzięła udział w programie „X Factor”. Chociaż para doczekała się dwóch synów – Aleksandra i Wiktora, ich małżeństwo nie przetrwało i para rozstała się w napiętej atmosferze. Jednocześnie udział w „X-Factor” otworzył Mai drzwi do kariery i piosenkarka wydała debiutancki album oraz masę singli.

Dziś piosenkarka jest w innym, szczęśliwym związku z Konradem Kozakiem, z którymdoczekała dwóch córek: Tosi i Zosi. Jakiś czas temu Maja i Konrad planowali swój wymarzony ślub na Bali, jednak jak przyznała piosenkarka, ceremonia musiała zostać odłożona w czasie, ponieważ przerosła ich organizacja imprezy:

Po wielu długich rozmowach doszliśmy do wniosku, że trzeba ją przełożyć w czasie. Zapewniam, nas to nie dotyczy i nie należy się doszukiwać w naszym związku żadnego kryzysu! Jasne, że jak każda para czasem się kłócimy, miewamy lepsze i gorsze dni, ale to nie zmienia naszej decyzji o ślubie. Jesteśmy razem, kochamy się i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Nie mamy jeszcze konkretnego terminu, ale obstawiamy przyszły rok. Jedno jest pewne: nie rezygnujemy z Bali. Jeśli mam powiedzieć „tak” to tylko tam. A że jest to dość kosztowna impreza, musimy popracować i odłożyć trochę pieniędzy.

Maja Hyży zdradza nam, dlaczego tak rzadko wydaje nowe single: „To jest ciężka praca”

Maja Hyży stawia wymarzony dom. Zdradziła szczegóły

Teraz Maja Hyży udzieliła wywiadu serwisowi Jastrząb Post, w którym zdradziła, że… razem z narzeczonym kupili działkę i budują wymarzony dom! Okazuje się więc, że wszystkie środki, które miały iść na wymarzony ślub, pójdą teraz w budowę i remont:

Kupiliśmy działkę. Już nie mogę się doczekać, aż ją pokażę. Będziemy stawiać tam dom. Planujemy na razie wszystko, trwają rozmowy o metrażu, co na działce. To ogrom pracy. Jestem totalnie wkręcona w ten temat, bo to będzie już takie nasze. I robimy to dla dzieciaków, które bardzo chcą swoje pokoje. Myślę, że tak za 2 miesiące ekipa będzie wchodzić z budową.

Piosenkarka zdradziła też, jaki metraż będzie miała jej ogromna rezydencja. Celebrytka marzy o 200-250 metrach kwadratowych, by każdy z członków rodziny miał własną przestrzeń:

Projektantka musi rozplanować pokoje, bo też bez przesady. Każde dziecko ma mieć swój pokój, ale nie hol, pod którym będą biegać i grać w piłkę nożną, tylko taki, aby wystarczyło miejsca do nauki, do odpoczynku, małej przyjemności i tyle.

Następnie poinformowała, że jej nowe gniazdko będzie urządzone w uwielbianym przez nią stylu boho, z dużą ilością drewna. Cały dom ma być w stylu kanadyjskim:

Chcemy postawić dom kanadyjski, bo stawia się go bardzo szybko, jest oszczędny, a na tym też nam zależy, bo umówmy się, to są duże koszty. (…) Staramy się trzymać te finanse w ryzach, żeby jednak ich nie przekroczyć. Zobaczymy, jak to wyjdzie.

Na koniec Maja Hyży zdradziła, skąd ma fundusze na tak śmiały plan. Okazuje się, że celebrytka zamierza bazować na swoich oszczędnościach, by nie pakować się w kredyt:

Ja od wielu lat oszczędzam. Postawiłam sobie cel, że chcę postawić dom, chcę zbudować dom. I idę do przodu, dużo oszczędzam, nie jestem rozrzutna. Nadszedł ten moment, kiedy stwierdziłam, że mogę zakupić działkę.

Czekamy z niecierpliwością na fotki z remontu!

Czy Maja Hyży ma NOWEGO PARTNERA?! Rozwiązaliśmy zagadkę

pasekkozak

Maja Hyży wspomina operacje. Miała ich aż SIEDEM! „Kolejne jeszcze mnie czekają”

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Konrad Kozak, Maja Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Maja Hyży, fot. Piętka Mieszko/AKPA