Maja Sablewska (40 l.) słynie z odważnych sesji zdjęciowych. Na jej Istagramie w zasadzie częściej można zobaczyć zdjęcia, na których stylistka jest rozebrana, aniżeli ubrana. Gwiazda konsekwentnie buduje wizerunek wyzwolonej i drapieżnej kobiety, publikując efekty kolejnych sesji. Ostatnie fotki Mai rozgrzały Istagram do czerwoności.

Maja Sablewska wypina POŚLADKI na balkonie – pokazała całe plecy w tatuażach

Maja Sablewska – Instagram

Maja Sablewska przygodę w show biznesie zaczynała jako opiekunka dzieci Natalii Kukulskiej. Prawdziwy rozgłos zdobyła jako managerka Dody – to za jej sprawą wokalistka przekształciła się z dziewczyny piłkarza w stylową gwiazdę, która ubiera się wyłącznie u najlepszych projektantów. Kultowe stało się powiedzenie „Maja podaj torbę”, które wokalistka skierowała do swojej managerki, chcąc zaprezentować drogie akcesorium z logo Gucci. Maja współpracowała także z Mariną oraz Edytą Górniak, ostatecznie jednak postawiła na rozwój własnej kariery medialnej.

40-letnia Maja Sablewska zapozowała w skąpej bieliźnie. Zrezygnowała z biustonosza, a na ramiona założyła luźną lnianą koszulę, którą pozostawia rozpiętą. W ten sposób wyeksponowała idealnie wyrzeźbiony brzuch i tatuaże zdobiące jej dekolt. Fani momentalnie oniemieli z zachwytu, a pośród komplementów, znalazły się pytania, o powrót Mai do prowadzenia modowego programu.

Maja Sablewska na 40 urodziny opublikowała NAGIE zdjęcie – „hot”

Szkoda ze pani nie prowadzi już programu marzyłam żeby tam trafić z moimi kompleksami po pani widać że można osiągnąć to czego się pragnie ja niestety mam słomiany zapał i brak mentora który by mnie poprowadził – napisała jedna z obserwatorek.

Maja zdecydowała się odpowiedzieć.

Może kiedyś wrócę do tego, ale na razie inne plany muszą dobić do celu. Już taka jestem, że nie potrafię robić paru rzeczy naraz – napisała Maja.

Tak się kochały i wygłupiały – Maja Sablewska z Dodą, gdy była jej menedżerką

Tęsknicie za jej programem?

Maja Sablewska w galerii Młociny

Maja Sablewska na otwarciu sklepu Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Maja Sablewska pozuje na imprezie branżowej.

Maja Sablewska, fot. Kurnikowski/AKPA

Maja Sablewska

Maja Sablewska, fot. AKPA/AKPA