Maja Sablewska (40 l.) wiele razy udowodniła, że nagość nie jest dla niej tematem tabu – stylistka nie ma problemu z tym, że na Instagramie pokazuje więcej ciała. Maja kolejny raz udostępniła pikantną fotkę, na której pozuje w prześwitującej koszulce i mocno wyciętych majtkach z wysokim stanem. Nie za mocno je podciągnęła?

Maja Sablewska na 40 urodziny opublikowała NAGIE zdjęcie – „hot”

Maja Sablewska pozuje w wyciętych majtkach na balkonie

Maja Sablewska zasłynęła nie tylko jako menadżerka gwiazd, ale również stylistka – doczekała się aż 9 sezonów swojego programu „Sablewskiej sposób na modę”, który jest emitowany na antenie TVN Style. Jak poinformowała stacja – najnowszy, 9 sezon będzie równocześnie ostatnim z tej serii.

Maja Sablewska IRYTUJE fanów na Instagramie: To się już robi niesmaczne!

Sablewska uczyła, jak za pomocą ubrań i dodatków wyglądać modnie i czuć się pewnie w swoim ciele – jednak Maja częściej się rozbiera na Instagramie, niż pokazuje ubrana (jej profil podpatruje 483. tys Internautów). Sablewska słynie z odważnych i roznegliżowanych zdjęć i nic sobie nie robi z złośliwych komentarzy.

Maja Sablewska świeci pośladkami na Instagramie

Maja zapozowała na balkonie – Sablewska opierając się o bramkę balkonu wyeksponowała pośladki w czarnych majtkach z wysokim stanem. Do tego założyła prześwitującą koszulę od marki Vetements – spod której można było dokładnie zobaczyć wytatuowane plecy stylistki. Celebrytka uwielbia tatuaże i ma ich całkiem sporo na swoim ciele.

Fani w komentarzach nie ukrywali, że bardzo przypadła im do gustu sesja Mai. Sablewska wiele razy pokazywała na swoim Instagramie odważniejsze zdjęcia.

Zjawiskowa jak zawsze.

„Mniej znaczy więcej” – dobrze pamiętam te zdanie i zgadzam się.

Ślicznie wyglądasz – komentowali fani.

Nie wszystkim tak odważne zdjęcia przypadły do gusty. Część z Internautów jest zdania, że Sablewska nie powinna dodawać tak wyuzdanych zdjęć. Pojawiły się również nieprzychylne komentarze na temat jej pośladków.

Za mocno majtasy Pani zaciągnęła – czytamy.

A Wam podoba się Maja na tak odważnych zdjęciach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maja Sablewska pokazała biust na Instagramie. Stylistka dawno nie wrzuciła tak odważnego zdjęcia!

Maja Sablewska szczerze: Przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną

Co Maja Sablewska sądzi o tym, że dzieciaki też oglądają jej nagie zdjęcia?

Maja Sablewska pozuje na imprezie branżowej.

Maja Sablewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maja Sablewska pozuje na imprezie branżowej.

Maja Sablewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maja Sablewska w maseczce na twarzy.

Maja Sablewska pamięta o noszeniu maseczki na twarzy, fot. AKPA.