Jeszcze przed świętami media obiegła informacja, że Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Piosenkarka poczuła się źle i musiała spędzić kilka dni na oddziale, gdzie podawali jej kroplówki i przetaczali krew. W związku z tym musiała odwołać imprezę promującą jej nową piosenkę „Nie wciągaj mnie”.

Majka Jeżowska wylądowała w szpitalu. „To nie jest żart”!

Majka Jeżowska na wakacjach

Majka Jeżowska po wyjściu ze szpitala postanowiła ze swoją przyjaciółką Julitą wyjechać na wakacje do Egiptu. Teraz gwiazda opala się na słońcu, zajada pysznymi daniami w restauracji, chodzi na spacery i kąpie się w basenie, aby naładować akumulatory przed nowym sezonem.

Jeżowska 8 maja wyjeżdża do Szkocji na koncert w Perth. Po powrocie nie będzie miała czasu na próżnowanie, bo już 15 maja ma koncert dla Unicef w Malborku, występ na festiwalu Kazimiernikejszyn , Off Festiwal w Katowicach i Juwenalia w Krakowie. Poza tym zaplanowane ma także duże koncerty plenerowe w całej Polsce, co nas nie dziwi, bo Majka przyciąga tłumy na swoje występy.

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska nagrali teledysk. To, co wydarzyło się w klipie zaszokuje wszystkich

Nie wciągaj mnie” to zapowiedź „dorosłej” twórczości Majki Jeżowskiej, która w tym roku zaprezentuje więcej nowych utworów. Będzie także gościem na koncercie rapera Pro8l3m.

Po pandemii artystka liczy, że w tym roku będzie bardzo zapracowana, o czym marzyła od dwóch lat. Ten czas, kiedy siedziała w domu wykorzystała na nagranie kilku nowych piosenek, które usłyszymy wkrótce. Poza tym została babcią, więc swój czas przeznacza również na zabawy z wnuczką Różą. Dziewczynka już zadebiutowała w nowym teledysku Majki  „Nie wciągaj mnie”

Majka Jeżowska znowu zaskoczyła. Zobacz jej najnowszy klip (WIDEO)

Majka Jeżowska, fot. Podlewski/AKPA

Majka Jeżowska Fot. Podlewski/AKPA