Majka Jeżowska już od dawna lubi zaskakiwać swoich fanów. W zeszłym roku dała czadowy koncert na Pol&Rack, a w styczniu na WOŚP. Zapowiedziała, że chciałaby nagrać rockową płytę. Niestety wirus zablokował jej wszystkie występy  i plany na przyszłość.

Nowa piosenka Majki Jeżowskiej

Majka Jeżowska nie pozwoli dzieciom na nudę. Wymyśliła SPECJALNY projekt

Jej koncerty to  bezpośredni kontakt z publicznością i nie mogła przestawić się na tryb online. W październiku udała jej się wyjechać do Kielc i nagrać z chłopakami z zespołu „Letni” piosenkę pt. „Kobiety mają jaja”. Majka lubi współpracować z młodymi wokalistami, bo mają pozytywną energię, świeże spojrzenie na trendy muzyczne.

HOT! Majka Jeżowska w bikini wygląda jak prawdziwa PETARDA. „Najlepsze nogi szołbizu”

Letni” to grupa muzyczna z gatunku pop-hiphop-dance, a skład tworzą Dawid „Anton” Antonkiewicz i Maciej „Canton”Piotrowski. Chłopaki mają milion subskrypcji na YouTube i pół miliarda odtworzeń.

Dedykujemy ją wszystkim kobietom, dziewczynom, które codziennie stawiają czoło wyzwaniom ! Niech moc będzie z wami ! To nie jest protest song tylko owoc naszego spontanicznego spotkania w Kielcach – napisała Majka na swoich social-mediach.

Zobacz, co kryje się pod nowym klipem z ciekawym teledyskiem: