Majka Jeżowska występuje na scenie muzycznej już od wielu lat i wciąż zaskakuje swoich fanów. Jest kreatywna i podąża z duchem czasu. Na swoim koncie ma gościnny występ na płycie grupy PRO8L3M w piosence „Piekło jest w nas”. Wzięła też udział w Hot16Challenge 2 próbując swoich sił w rapowaniu.

Zagrała również w musicalu „Ostatnia syrena”, w którym wystąpiła w roli głównej bohaterki – syreny Siri. Jednym z przełomowych wydarzeń w jej karierze był koncert na Pol’and’Rock Festival w 2019 roku. Pokazała się publiczności z innej strony i zerwała ze stereotypem artystki kierującej swój repertuar tylko dla dzieci. Niezapomniany koncert zebrał pod festiwalową sceną 100 tysięcy osób.

Prywatnie Majka Jeżowska jest mamą 40-letniego już syna Wojciecha, który na co dzień jest reżyserem i producentem filmowym oraz mężem Sophie.

Majka Jeżowska miała w tym roku wyjątkowe święta. Wszystko przez synową

Majka Jeżowska została BABCIĄ! Znamy imię i płeć dziecka

Jak się okazało w listopadzie 2021 Majka Jeżowska pochwaliła się, że szykuje się do nowej roli – syn i synowa spodziewają się pierwszego dziecka! Teraz szczęśliwa babcia nareszcie mogła podzielić się radosną nowiną, ponieważ w poniedziałkowy poranek na świat przyszedł owoc miłości pary.

Artystka doczekała się wnuczki, której rodzice dali na imię Róża. Córeczkę Wojciecha i Sophie powitała wrzucając wzruszające zdjęcia noworodka w ramionach rodziców z podpisem:

Początek tygodnia i początek nowego życia ! O 6:15 zostałam babcią !Już oficjalnie , skoro rodzice umieszczają posty to babcia też ! Moja wnuczka Róża nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem , ale wszystko się udało pod czujną opieką @szpital_swietejrodziny ! Gratuluję dzielnej mamie @sophie.kulajezowska i mojemu czułemu @komaneq synowi – kocham Was bardzo ❤️❤️❤️ i nie mogę się doczekać spotkania z Różyczką !

Pod postem nie zabrakło oczywiście gratulacji i życzeń ze strony fanów oraz sławnych znajomych artystki. Radosną nowinę skomentowali m.in Agata Młynarska, Sylwia Juszczak czy Joanna Racewicz.

Gratulacje!

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska nagrali teledysk. To, co wydarzyło się w klipie zaszokuje wszystkich

scena z: Majka Jeżowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Majka Jeżowska, fot. Podlewski/AKPA

Majka Jeżowska znowu zaskoczyła. Zobacz jej najnowszy klip (WIDEO)

scena z: Majka Jeżowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Majka Jeżowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA