Meghan Markle (38 l.) zawsze jest perfekcyjnie ubrana. Księżna przywiązuje ogromną uwagę do codziennych stylizacji, dzięki czemu wygląda elegancko w niewymuszony sposób. Kolejną rzeczą, którą zazdroszczą księżnej fani rodziny królewskiej są jej idealnie wyglądające brwi. Dobry znajomy Meghan Markle, który jest jej długoletnim wizażystką, podzielił się poradami i wskazówki jak odtworzyć perfekcyjnie pomalowane brwi księżnej.

Meghan Markle potajemnie spotkała się z Hillary Clinton. Są swoimi fankami!

Triki jak wykonać perfekcyjne brwi Meghan Markle

Jak wiadomo, Meghan Markle przykłada ogromną uwagę do swojego wizerunku. Księżna stara się wyglądać idealnie pod każdym względem, jednak jest jeden element, do którego Markle przywiązuje znaczną uwagę. W jej wyglądzie zewnętrznym brwi zawsze były tym elementem, który wyróżniał się od samego początku. Dla Meghan gęste brwi o nienagannym kształcie zawsze były ważne podczas wykonywania codziennego makijażu. Wieloletni makijażysta Księżnej, a przy okazji jej dobry znajomy – Daniel Martin słynie z tego, że wykonał makijaż Markle podczas jej królewskich zaślubin z księciem Harrym w maju 2018 roku.

Daniel Martin udzielił wywiadu telewizji ITV, gdzie wyjawił triki na uzyskanie perfekcyjnych brwi jak u księżnej Meghan. Po pierwsze, Martin powiedział, że ludzie muszą traktować brwi „jak siostry, a nie bliźniaczki”, co oznacza, że ​​idealna symetria nie istnieje i przypomniał widzom, że brwi otaczają twarz – co oznacza, że ​​mają duży wpływ na ogólny wygląd naszej buzi. Zatem należy zaprzestać nadmiernej regulacji brwi. Martin lubi podkreślać brwi Meghan zarówno żelem do brwi jak i cieniami, dzięki czemu efekt jest bardziej naturalny. Makijażysta księżnej starał się przekonać publiczność, że lakier do włosów przydaje się w celu utrzymywania brwi na miejscu.

Kilka kroków i możemy odtworzyć perfekcyjny wygląd brwi Meghan Markle. Księżna jest fanką typowych produktów do makijażu brwi jak żel utrwalający czy cienie do brwi z wygładzającym woskiem.

Meghan Markle

Fot.FORUM/Mega Agency

Meghan Markle

Fot.FORUM/Mega Agency

Podobają się Wam brwi księżnej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Poważna Meghan Markle cała na czarno. Miała na sobie kozaki Victorii Beckham

Meghan Markle i Książę Harry opuszczą Anglię na stałe i zamieszkają w Stanach?!

Kate Middleton i Meghan Markle na jednej imprezie. Ciężko zdecydować, która wyglądała lepiej!

Sonda

poll-violet

Meghan Markle&Kate Middleton. Która lepiej wyszła przy Królowej?

1
Meghan Markle

Meghan Markle

2

Kate Middleton