Księżna Meghan (38 l.) i Książę Harry (35 l.) mają za sobą intensywny czas. Media stale atakują Markle, co jest powodem zmartwienia jej męża, który za wszelką cenę chce uniknąć tragedii która odebrała mu matkę. Królewska para potrzebuje odpoczynku i postanowili wyjechać na jakiś czas z Anglii.

Mama byłego chłopaka Meghan Markle zabrała GŁOS w jej sprawie!

Meghan Markle i Książę Harry opuszczą Anglię na stałe?!

Meghan Markle i Książę Harry w tym roku najprawdopodobniej spędzą Święto Dziękczynienia w Ameryce. Jeszcze bardziej intrygujące jest to, że Meghan i jej mąż podobno biorą pod uwagę Amerykę, jako potencjalną opcję relokacji. Nie ma co się dziwić, w Anglii Meghan jest stale atakowana a każde jej poczynanie rozpatrywane jest jako skandal.

Według magazynu People, Meghan i Harry spędzą  święta a później „krótki urlop” w Los Angeles. Królewska para chce odpocząć i spędzić czas w gronie rodziny. Meghan ma zamiar odwiedzić swoją matkę, Dorię Ragland. Księżna i Harry wezmą sześć tygodni wolnego od królewskich obowiązków – od połowy listopada do końca roku. To będzie pierwszy wolny czas Meghan w tym roku, gdyż księżna dużo pracowała podczas urlopu macierzyńskiego.

Na królewskim dworze atmosfera jest bardzo napięta. Harry złożył pozew przeciwko brytyjskiej prasie by chronić żonę. Nie wspominając już o tym, że William i jego brat nie mają już takiej więzi jak kiedyś. Każdy z nich dorósł i w pewnym momencie przestali się dogadywać.

Księżna Meghan Książę Harry

Fot.FORUM/Mega Agency

Mamy nadzieję, że Meghan miło spędzi czas z mężem i rodziną wypoczywając w Stanach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle znowu zaatakowana przez siostrę: „Masz to, czego chciałaś

Królowa Elżbieta ZLIKWIDOWAŁA zdjęcie Meghan i Harry’ego, które stało w jej salonie

Książę Harry oficjalnie KOMENTUJE doniesienia o konflikcie z Williamem. Wcale nie zaprzeczył

Księżna Meghan Książę Harry

Fot.FORUM/MegaAgency

Meghan Markle

Fot.FORUM/Mega Agency

Meghan Markle Książę Harry

Fot.FORUM/Reuters

Meghan Markle

Fot.FORUM/Mega Agency