Meghan Markle (38 l.) w dalszym ciągu musi udowadniać, że nie jest taką osobą, na jaką kreują ją nieprzychylne media. Księżna jest pod ciągłym ostrzałem. Wydaje się, że cokolwiek zrobi, zostanie negatywnie odebranie. Markle pod ciężarem krytyki postanowiła odciąć się od bacznie obserwującego ją świata. Ostatnio księżna gościła u siebie Hillary Clinton.

Meghan Markle założyła PŁASZCZ, który jest totalnym must-have jesiennej garderoby

Meghan Markle przedstawiła syna Hillary Clinton

Jak udało się ustalić portalowi Daily Mail, była pierwsza dama wykonała tajną wizytę Meghan Markle. Panie widziały się w tym tygodniu i z relacji świadków udało się dowiedzieć, że witały się przytulając jak stare znajome.

Obie mają dla siebie wiele podziwu, było to bardzo urocze i ciepłe spotkanie. Są swoimi fankami – powiedział jeden ze świadków

Spotkanie księżnej z Hillary nie powinno być zaskoczeniem dla fanów Meghan Markle. W jednym z wywiadów Hillary powiedziała, że ​​jest „wielką fanką Meghan Markle”. Broniła także zachowania księcia Harry’ego, który wytoczył proces jednemu z zaskarżających jego żonę wydawnictw.

Chcę jej przekazać, żeby się trzymała. Nie pozwól, aby ci źli ludzie cię zdołowali – powiedziała niedawno Hillary Clinton w rozmowie z Emmą Barnett na antenie BBC Radio 5 Live. Rób dalej to, co uważasz za słuszne. To nie jest łatwe. Myślę, że zasługuje na znacznie więcej szacunku – zakończyła Clinton

Hillary dodała również, że ​​jako matka „po prostu chce objąć Meghan”.

Meghan Markle zaprzyjaźni się z Hillary Clinton?

Wygląda na to, że podziw i szacunek jest obopólny. Meghan kiedy miała 11 lat, wystąpiła przeciwko „seksistowskiemu” językowi stosowanemu w jednej reklamie mydła i napisała listy do Hillary Clinton, Procter & Gamble i Glorii Allred. Ponadto Sara Latham, która była starszym doradcą kampanii prezydenckiej Hillary w 2016 r., odpowiada za wizerunek Harry’ego i Meghan. Panie mają ze sobą wiele wspólnego.

To nie była jedyna z wizyt byłej pierwszej damy USA na królewskim dworze. W 2018 roku księżna Meghan odbyła prywatne spotkanie z Michelle Obamą i przeprowadziła z nią wywiad, do wrześniowego numeru British Vogue .

Hillary Clinton

Fot.Forum/Backgrid USA

Fot.Forum/Reuters, TOBY MELVILLE

Zostaną przyjaciółkami?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kobieta wydała fortunę, by upodobnić się do Księżnej Meghan Markle!

To zdjęcie z Hillary Clinton pokazuje dramat naszego społeczeństwa

Meghan Markle znowu zaatakowana przez siostrę:Masz to, czego chciałaś

Meghan Markle

Fot.Forum/Backgrid USA

Meghan Markle

Fot.Forum/Backgrid USA,

Meghan Markle

Fot.FORUM/MEGA