Przez kilka lat serial „Rodzinka.pl” gościł w wielu domach. Widzowie uwielbiali śledzić losy Natalii i Ludwika Boskich oraz ich dzieci aż przez 16 sezonów. W roli rodziców świetnie odnaleźli się Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska.

To już KONIEC Rodzinki.pl – po 10 latach serial schodzi z anteny

Małgorzata Kożuchowska spotkała się z Tomaszem Karolakiem

Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska nie raz wspominali w wywiadach, że więcej czasu spędzali z serialową rodziną niż prywatną. Nagle po 16. sezonie Telewizja Polska zakończyła nagrania formatu i ich relacje z dnia na dzień uległy pogorszeniu.

Kożuchowska: Nie dostałam tyle, ile zainwestowałam

Teraz Małgorzata Kożuchowska wyjątkowo doceniła spotkanie po latach z Tomaszem Karolakiem, swoim serialowym mężem. Aktorka opublikowała nawet wspólne zdjęcie ze spotkania, na którym obydwoje uśmiechają się do kamery. To pokazuje, że oni naprawdę lubili się na planie i darzyli się sympatią.

Tomasz Karolak wyznał GORZKĄ PRAWDĘ o „Rodzince.pl”. Serial zrujnował wiele żyć

Pod postem Kożuchowska zaapelowała, aby w tym czasie przed świątecznym się zatrzymać i poświęcić czas drugiej osobie:

„Najcenniejsze, co możesz dać drugiemu człowiekowi, to twój czas” –
Magdalena Witkiewicz

Dbajcie o relacje! Wykorzystajcie czas przed świętami, bo to doskonały moment na zatrzymanie się, cieszenie się obecnością bliskich. Ludzie tacy, jak Wy sprawiają, że spotkanie po długim czasie jest tak samo wspaniałe jakbyśmy widzieli się wczoraj – napisała aktorka.

„Rodzinka.pl”/fot. Akpa