Zaczęło się od plotki, która jednak okazała się być prawdą. Serial „Rodzinka.pl” z Małgorzatą Kożuchowską, Tomaszem Karolakiem i pozostała ekipa gwiazd schodzi z anteny.

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz tak szczerze o byciu mamą: Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam

Najpierw „Na żywo” dowiedziało się, że aktorzy serialu o decyzji zakończenia kręcenia dowiedzieli się nagle. Dla gwiazd „Rodzinki” oznaczało to koniec pewnej epoki, ale i koniec wpływów.

To oznacza dla nich pogorszenie finansów. Gwiazdy, jak Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska stracą od 7 do 10 tys. zł za dzień zdjęciowy – pisał tygodnik.

Z widzami pożegnała się już Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda wrzuciła na swój Instagram film – to jej ostatnie wejście na plan serialu:

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”, rodzinkapl_official. Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci – pisze Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska jest chora!

Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!
DZIĘKUJE! – zakończyła aktorka.

Serial „Rodzinka.pl” był jedną z ulubionych produkcji Polaków. Ostatnio jednak jego widownia spadła – w ostatnim roku stracił ponad 200 tysięcy widzów. Fanów pocieszy być może fakt, że planowany jest film – losy bohaterów być może będzie więc można zobaczyć w kinie.

Wiktoria Gąsiewska w Playboyu? TO zdjęcie aktorki wywołało burzę na jej Instagramie

Na planie Rodzinki wylansowało się wiele gwiazd. Wśród członków ekipy byli nie tylko Kożuchowska i Karolak, ale i mnóstwo młodych gwiazd – Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski. Olga Kalicka, Wiktoria Gąsiewska, a także Julia Wieniawa.

Będzie Wam brakować Rodzinki w TVP?

 

View this post on Instagram

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

scena z: Małgorzata Kożuchowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Maciej Musiał, SK:, , fot. Gałązka/AKPA