Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Szeroką rozpoznawalność przyniosła jej rola Hanki Mostowiak w „M jak miłość” oraz Natalii Boskiej w serialy „Rodzinka.pl”. Gwiazda nigdy nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji, a kariera była na tyle ważna, że bardzo późno zdecydowała się na macierzyństwo – swoje pierwsze i jedyne dziecko urodziła w wieku 43 lat. Jednocześnie aktorka jest niezwykle rodzinna i dziś każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoimi bliskimi.

Małgorzata Kożuchowska zawstydza fanów. „Przeginasz z tą formą” – piszą

Małgorzata Kożuchowska na I Komunii Świętej swojego jedynego syna

Teraz aktorka pochwaliła się zdjęciem z Pierwszej Komunii Świętej swojego syna Jana Franciszka, podkreślając, że jest to „bardzo ważny dzień”.

Z tej okazji Kożuchowska zdecydowała się zadać szyku i wybrała na komunię wiosenną, ale i elegancką białą sukienkę w niebieskie grochy. Kreację podkreśliła wiązaną na szyi kokardą z różą, która jest jednym z najmodniejszych dodatków sezonu. Całą stylizację uzupełniła beżową torebką oraz beżowymi czółenkami.

Klasa?

IG: malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska pokazała SIOSTRY i 80-letnią mamę! (FOTO)

pasekkozak

scena z: Małgorzata Kożuchowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, SK: 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – Ceremonia Zamknięcia, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Kożuchowska, fot. Niemiec/AKPA