Małgorzata Rozenek i Radek Majdan dziś są szczęśliwym małżeństwem, jednak nim do tego doszło, mieli za sobą dwa nieudane związki – ona z Łukaszem Bukaczewskim i Jackiem Rozenkiem, on z Sylwią Majdan i Dodą. Poznali się w kinie w 2013 roku na premierze filmu „Mój biegun” i zakochali w sobie do szaleństwa. W 2014 roku w trakcie Świąt Bożego Narodzenia doszło do zaręczyn, a 10 września 2016 roku Małgorzata i Radosław wzięli ślub. W uroczystości wzięła udział nie tylko najbliższa rodzina i przyjaciele pary, ale wiele zaprzyjaźnionych gwiazd. Panna młoda miała tego dnia aż trzy kreacje, a po uroczystości para wybrała się w podróż poślubną do Dubaju.

W 2020 roku dzięki metodzie in vitro, na świat przyszedł ich syn Henio. Dziś Małgorzata Rozenek, jej trzej synowie i Radosław Majdan tworzą szczęśliwą rodzinę i chętnie dzielą się swoim życiem na Instagramie. „Perfekcyjna” nigdy nie zapomina relacjonować wszelkiego rodzaju wyjazdów, rodzinnych sesji zdjęciowych czy ważnych wydarzeń w życiu jej bliskich. Jakiś czas temu, razem z nią przeżywaliśmy pierwsze dni małego Henia w przedszkolu.

Teraz okazuje się, że gwiazda zaliczyła wpadkę i… zapomniała o własnej rocznicy ślubu!

Kolejny cios dla Małgorzaty Rozenek! Najpierw ukochany piesek, teraz wyprowadzka syna

Małgorzata Rozenek zapomniała o rocznicy ślubu. Radek Majdan podarował jej kwiaty

Małgorzata Rozenek postanowiła przyznać się fanom, że w przeciwieństwie do męża zupełnie zapomniała o 7. rocznicy ślubu, która przypada właśnie na 10 września. O święcie pamiętał jednak jej mąż Radosław, który wrócił z meczu w Szczecinie z pięknym bukietem kwiatów. Skruszona wyznała na Instagramie:

Najlepsze jest to, że my dzisiaj mamy rocznicę ślubu, o czym kompletnie zapomniałam, ale mój mąż pamiętał, dlatego na stole są kwiatki. Pomyślałam sobie, że chyba się tak nie stęsknił po jednym wieczorze, a tu o.

Następnie przyznała, że rocznica tak ją zaskoczyła, że nie zaplanowała na ten dzień żadnego świętowania i dlatego razem z Radkiem pozostała im celebracja tego szczególnego dnia w domu, w towarzystwie śpiącego synka Henia i psa George’a:

7 lat po ślubie, 10 lat razem, dzidziuś, Dżordżuś, dwóch starszych panów na górze i tak sobie celebrujemy. No już huczniej się nie dało…

Z kolei Radek pocałował Gosię w policzek, po czym zwrócił się do fanów i dodał:

Ktoś musi o takich rzeczach pamiętać. Uzgodniliśmy, że takie obowiązki spoczywają na mnie. Ty masz swoje, ja mam swoje.

By celebracji stało się zadość, Małgorzata Rozenek opublikowała dwa posty na Instagramie, w których podkreśliła, że dziś razem z Radkiem świętują 7. rocznicę ślubu. W jednym z nich opublikowała krótki filmik ze ślubu, a w drugim rodzinne zdjęcie w lustrze, do którego zapozowali z Radkiem i chłopcami.

Fani zachwycili się jednym jak i drugim:

  • Super rodzinka
  • marzę o takiej kochającej się rodzinie i mężu
  • Pani Małgorzata księżniczka i jej czterech rycerzy. Pięknie razem wyglądacie, rodzinka jak z obrazka
  • Jesteście cudowną familią
  • Po chłopakach najbardziej widać upływ czasu. Wy wciąż młodzi
  • Wow to już 7 lat? Ale zleciało! Gratulacje kochani
  • Wszystkiego najpiękniejszego na kolejne lata
  • Widać tą miłość, to wspieranie, macie to coś,czego niewiele osób ma, gratulacje
  • Dużo szczęścia na dalsze lata

Nie pozostaje nam nic innego jak przyłączyć się do życzeń!

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

IG: m_rozenek

Syn Małgorzaty Rozenek idzie do przedszkola. Co za emocje! „Radosław prawie ZEMDLAŁ”

pasekkozak