W 2022 roku świat mediów na chwilę się zatrzymał. A wszystko w związku z tym, że Edward Miszczak postanowił opuścić szeregi TVN i przyłączyć się do Polsatu. Przypomnijmy, że 69-latek na Wiertniczej przepracował ćwierć wieku. I gdy doniesienia o transferze dyrektora programowego zostały potwierdzone, internauci (i nie tylko) zaczęli zastanawiać się, kogo weźmie ze sobą. Jednym z typów miała być Małgorzata Rozenek-Majdan.

Anna Kalczyńska pokazała syna. Fani: „Cały tatuś”

Małgorzata Rozenek -Majdan potwierdza, że otrzymała propozycję przejścia do konkurencji

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan przejdzie do Polsatu? Takie pytanie było często stawiane na przełomie w 2022 roku. Jednakże, gdy sieć obiegła informacja o tym, że Perfekcyjna Pani Domu zostanie jedną ze współprowadzących „Dzień dobry TVN”, pewnym było, że 46-latka nie chce opuszczać macierzystej stacji. Niemniej w przestrzeni wciąż wisiało pytanie – czy celebrytka rzeczywiście miała możliwość, by przejść do konkurencji, czy były to tylko plotki. Teraz żona Radosława Majdana potwierdza te doniesienia i zdradza, dlaczego ostatecznie nie pracuje w telewizji Zygmunta Solorza.

Patrycja Sołtysik wspomina wylanie męża z „DDTVN”: „Nie życzę nikomu takiej sytuacji”

Dostałam lepszą propozycję z TVN-u. Absolutnie nie (dop. red. żałuję). Ja jestem dzieckiem TVN-u i utożsamiam się z wartościami, które TVN chce przekazać. Jestem bardzo dumna, że pracuję w tej stacji, więc to była wielka radość – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Przy okazji gwiazda wyznała, że nie boi się o swoją przyszłość w telewizji. Oczywiście ma już przygotowany plan B, ale wierzy, że wieloletnie doświadczenie pracy z kamerą zapewnia jej bezpieczną pozycję w świecie tradycyjnych mediów.

Małgorzata Rozenek karci Nowaczkiewicza: „Zachowujesz się bardzo niekulturalnie”

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA