Małgorzata Socha (40 l.) jest mamą trójki dzieci: najmłodszego syna Stasia oraz Basi i Zosi, która świętowała swoje 7. urodziny. Aktorka pokazała zdjęcia z przyjęcia. Dziewczynka otrzymała przepiękny tort.

Małgorzata Socha pochwaliła się słodkim wypiekiem i podzieliła się PRZEPISEM. „Pyszności na dziś”

Małgorzata Socha świętuje 7. urodziny córki Zosi

Małgorzata Socha jest kolejną z gwiazd, które chronią prywatność dzieci i nie pokazuje ich twarzy. Z tego względu na zdjęciach z urodzin, jej córkę Zosię, widzimy tylko tyłem. Na pierwszym planie jednak znajduje się przepiękny tort w wakacyjnym stylu. Pochodzi z Cukierni Sowa.

Moja Zosia kończy dziś 7 lat 🥰 To niesamowite, że 7 lat temu po raz pierwszy zostałam Mamą…😊 Kochana Córeczko – niech ta siódemka będzie dla Ciebie szczęśliwa! 🍀 Przed Tobą nowe wyzwania i obowiązki, ale jestem pewna, że dasz sobie radę 💪 Jesteś moim marzeniem, niech i Twoje marzenia się Tobie spełniają! Kocham najmocniej na świecie ❤️ Całe szczęście, że mamy dzieci, przynajmniej człowiek wie, jak ten czas szybko leci 😂😉😉 – napisała wzruszona mama.

Małgorzata Socha wspomina wakacje fotkami w BIKINI: Sexy Mami!

View this post on Instagram

Moja Zosia kończy dziś 7 lat 🥰 To niesamowite, że 7 lat temu po raz pierwszy zostałam Mamą…😊 Kochana Córeczko – niech ta siódemka będzie dla Ciebie szczęśliwa! 🍀 Przed Tobą nowe wyzwania i obowiązki, ale jestem pewna, że dasz sobie radę 💪 Jesteś moim marzeniem, niech i Twoje marzenia się Tobie spełniają! Kocham najmocniej na świecie ❤️ Całe szczęście, że mamy dzieci, przynajmniej człowiek wie, jak ten czas szybko leci 😂😉😉 #urodziny #mojacoreczka #szczesliwa7 #szczesliwamama #tort @cukierniasowa #lato2020 #motherhood #mommyslife #mylittlegirl #familygoals #myeverything #familyfirst #birthdaycake #birthdayparty #celebrate #magicmoments

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Małgorzata Socha świętuje imieniny męża. „Wszystkie Krzyśki to fajne chłopaki”

Małgorzata Socha mąż

Małgorzata Socha trójkę dzieci ma z mężem Krzysztofem Wiśniewskim, którego poślubiła w 2008 roku. Jest on z zawodu inżynierem i stroni od show-biznesu. Aktorka rzadko zabiera go na ścianki i imprezy. Poznała go w wieku 16 lat na wakacjach – mimo trudnych początków ze względu na odległość, ostatecznie udało im się zejść.

Małgorzata Socha na ściance

Małgorzata Socha fot. AKPA

Małgorzata Socha na ściance

Małgorzata Socha/fot. AKPA

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha/fot. AKPA

Małgorzata Socha na ściance

Małgorzata Socha/fot. AKPA