Małgorzata Socha (39 l.) jest mamą trójki dzieci: 6-letniej Zosi, 3-letniej Basi i blisko 2-letniego Stasia. Aktorka przy trójce dzieci miała okazję przetestować kilka wózków, więc teraz nie powinna mieć problemu z wybraniem tego idealnego.

Małgorzata Socha niesamowicie DUMNA z męża: „Mój bohater” (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha pokazała wózek

Socha kilka dni temu wybrała się na spacer z dziećmi i miała okazję wypróbować kolejny model wózka. Aktorka zdecydowała się na spacerówkę matki Thule. Z opisu, jaki zamieściła na Instagramie, wygląda na to, że jest zadowolona.

Czasem słońce czasem deszcz. Ubrana na zimę, a słońce jak wiosną. Udało mi się wstrzelić w okno pogodowe! Przetestowaliśmy w końcu nowy wózek – zwrotny, kompaktowy i do złożenia jedną ręką. Oczywiście jazda w wózku byłą rotacyjna – każdy chciał wypróbować… – zachwalała.

Sylwia Przybysz na pierwszym spacerze z córką Polą. Wybrała ekskluzywny wózek, ale inny niż większość gwiazd

Zaskakująca jest cena wózka. Aktorka dostała model, który w zależności od wersji kolorystycznej spacerówka kosztuje od 2100 do 2300 złotych!  Celebrytki przyzwyczaiły nas do tego, że mają po kilka wózków dla dzieci, a wiele z tych modeli nie należy do najtańszych, a za niektóre trzeba zapłacić aż 15 tysięcy złotych. Gwiazdy nie zawsze jednak za nie płacą, bo często dostają wózki w ramach współpracy i promocji. Prawdopodobnie tak też jest w przypadku Małgorzaty Sochy. Ona jednak zaprezentowała wózek, w bardziej przyziemnej cenie.

Uważacie, że kupowanie wózków, za które trzeba słono zapłacić, to dobry pomysł?

ZOBACZ TEŻ:

Marina z Liamem w Zakopanem – taki WÓZEK miała sama Kylie Jenner!

„BrzydUla” WRACA na antenę. Pamiętacie kultową postać Violi Kubasińskiej?

Małgorzata Socha pokazała, jak trenuje z dziećmi na obozie Ani Lewandowskiej

Małgorzata Socha/fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Socha/fot. Baranowski/AKPA