Małgorzata Socha (40 l.) chroni prywatność swoich dzieci i nie pokazuje ich twarzy w mediach społecznościowych. Wakacje dobiegają końca, a aktorka szykuje swoje pociechy na powrót do szkoły. Socha przy okazji pokazała na Instagramie, jak wygląda pokój jej córeczek. Pomieszczenie jest bardzo przytulnie urządzone.

Małgorzata Socha powraca w BrzydUli. Przypominamy NAJLEPSZE cytaty Violetty Kubasińskiej!

Małgosia Socha pokazała, jak wygląda pokój jej córek

Małgorzata Socha z powodzeniem łączy karierę zawodową z byciem mamą. Aktorka doczekała się trójki dzieci. Ma dwie córki, 7-letnią Zofię, 3-letnią Barbarę i najmłodszego synka Stanisława, który jakiś czas temu skończył rok.

Małgorzata Socha urodziła trójkę dzieci, a figurę ma OBŁĘDNĄ. Oto, jaki trening stosuje

Aktorka opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda pokój jej córeczek. Małgosia rzadko pokazuje, jak mieszka.

Wbrew pozorom pokój córek nie jest urządzony cały na różowo. Ściany mają beżowy kolor i są w małe kropki. Nie brakuje edukacyjnych zabawek i kącika do nauki.

Dom Kim Kardashian jak klasztor, ale pokój North wygląda jak spełnienie nastoletnich marzeń!

Socha postawiła na białe meble, szary dywan w kropki a kolorów dodają pluszowe zabawki. Całość prezentuje się przytulnie.

View this post on Instagram

Kompletując wyprawkę swoich dzieci do szkoły lub przedszkola warto zadbać o odpowiednią pastę i szczoteczkę do zębów 🦷 Dbanie o mleczne zęby jest ważne, dlatego zaopatrzyłam się̨ już̇ w produkty Aquafresh Kids. Na szczoteczkach i pastach z tej serii są ulubieni bohaterowie dzieci z Psiego Patrolu 🐶 którzy sprawią, że maluchy będą chętniej myły ząbki. A Mamy mogą być spokojne, bo produkty zostały specjalnie opracowane przez lekarzy dentystów i odpowiadają̨ na potrzeby dzieci w każdym wieku. Teraz trwa bardzo fajna loteria, w której można wygrać́ super nagrody 💪 Wystarczy udać́ się̨ do dowolnego sklepu, kupić́ produkt z Aquafresh Kids z wizerunkiem bohaterów z Psiego Patrolu, zarejestrować́ paragon na stronie www.aquafreshloteria.pl i od razu sprawdzić́ wygraną 🤩 Loteria obowiązuje na terenie całej Polski. Co godzinę̨ można wygrać́ bon do Smyka lub nagrodę̨ główną 10 000 zł. Więcej o loterii dowiecie się̨ ze strony www.aquafreshloteria.pl #AQFPsiPatrol #Aquafresh #PsiPatrol #aquafreshloteria #loteriaPsiPatrol #wyprawka #czasdoszkoły #dladzieci #zzyciamamy #backtoschool #motherhood #mommyslife #forkids

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Fani w komentarzach zachwycali się naturalnym wyglądem aktorki. Małgosia, gdy nie jest na planie to rezygnuje z mocnego makijażu i w domowym zaciszu stawia na wygodę. Komentujący obserwatorzy zwrócili uwagę na zgrabne nogi Gosi. Trzeba przyznać, że patrząc na aktorkę ciężko uwierzyć, że urodziła trójkę pociech.

Wyglądasz ślicznie, twój uśmiech i piękne zgrabne nogi.

Gosia uwielbiam Cię za twoją naturalność.

Super wyglądasz.

Co za nogi.

Piękny pokój – komentowali Internauci.

Małgosia Socha pokazała pokój córek.

Małgosia Socha pokazała pokój córek. Fot.Instagram/malgosia_socha.

Podobają się Wam tak urządzone pokoje dla dzieci?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Socha JAK KSIĘŻNICZKA na planie BrzydUli

Małgorzata Socha chwali się wózkiem dziecięcym. Cena zaskakuje

Małgorzata Socha pochwaliła się słodkim wypiekiem i podzieliła się PRZEPISEM. „Pyszności na dziś”

Sonda

poll-violet

W makijażu vs bez makijażu?

1

Bez makijażu.

2

Z makijażem.

Małgorzata Socha na imprezie branżowej.

Małgorzata Socha, fot. Kurnikowski/AKPA.

Małgorzata Socha w garniturze.

Małgorzata Socha, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.

Małgorzata Socha w bufiastej bluzce i krótkiej spódnicy.

Małgorzata Socha, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.