Małgorzata Tomaszewska jest uwielbianą przez widzów prowadzącą program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”. Jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich informacją, że spodziewa się drugiego dziecka, a jej ciąża przez dłuższy czas pozostawała tajemnicą. Później gwiazda miała okazję porozmawiać z reporterem Kozaczka. W trakcie wywiadu wyznała, że ciąża, tak jak wiele innych rzeczy w jej życiu, była od początku skrzętnie zaplanowana oraz podkreśliła, że nie zna jeszcze płci dziecka i z tego powodu wstrzymuje się z projektowaniem dziecięcego pokoju:

Nie wiadomo. Chcę poznać, ale jeszcze nie wiadomo, są jakieś przewidywania, ale jak to wiadomo do samego końca czasami, w ostatnim momencie okazuje się, że jednak nie. I na porodówce się okazuje, że jednak jest inna płeć. Ale zrobiłam testy, więc lada moment za 3-4 tygodnie powinna być już tak na 100% znana płeć.

Tomaszewska ma już 5-letniego synka o egzotycznym imieniu Enzo, którego tata jest Turkiem. W trakcie rozmowy dziennikarka zdradziła, czy ma już pomysł na imię dla kolejnego dziecka oraz czy będzie miało równie ezgotyczny wydźwięk:

Moja mama znowu jakieś mi podesłała egzotyczne imiona, bo to pierwsze również było mamy pomysłem, natomiast nie, chyba to będzie Polskie imię, ale bez „sz, cz, ż” czyli takie łatwe do wymówienia w każdym języku. Natomiast myślę, że Polskie. (…) Jak będzie znana płeć, to się zastanowimy nad tym.

Małgosia Tomaszewska EKSPRESOWO wróci po ciąży do Pytania na śniadanie

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Zdradziła płeć drugiego dziecka

Teraz Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła fanów na Instagramie, publikując nowy post, w którym ogłosiła płeć dziecka. Okazuje się, że dziennikarka spodziewa się córki:

Marzenia się spełniają. Czekamy Maleńka

Wiadomość zachwyciła internautów, którzy rzucili się do gratulacji oraz komplementów pod adresem Tomaszewskiej:

  • Będzie różowo, piękne sukieneczki
  • Gratulacje!
  • Córeczka 😀 będzie miała duże wsparcie w starszym bracie, napewno będzie ją chronił. Dużo zdróweczka i Najlepszości dla Was
  • Girl power
  • Ja pisałam wcześniej, że będzie dziewczynka super i tak jest wszystkiego dobrego Pani Małgosiu
  • Cudownie!
  • Enzuś będzie miał siostrzyczkę
  • Z takimi genami będzie kolejna piękność
  • A mówią, że Dziewczynka zabiera Mamie urodę, tutaj jest zupełnie odwrotnie! Gosiu, Malutka będzie miała piękny wzór do naśladowania! Gratulacje i uściski!

IG: malgorzata__tomaszewska

IG: malgorzata__tomaszewska

IG: malgorzata__tomaszewska

Tomaszewska ma synka Enzo. Jakie imię szykuje dla drugiego dziecka? Ma już plan!