Małgosia i Paweł poznali się na planie 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Są jedną z nielicznych par, które nie rozstały się po programie. Małgosia i Paweł w 2018 roku sformalizowali swój związek. Niedługo po ślubie, bo w lutym 2019 roku, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – syna, Rysia. Wkrótce ich rodzina znów się powiększy.

Ilona i Adrian z „Rolnik szuka żony” mają KRYZYS w związku? Mówi się o ich rozstaniu

Małgosia Borysewicz zdradziła płeć dziecka

Uczestniczka show TVP radosną nowiną pochwaliła się w Dzień Matki i zrobiła to za pośrednictwem Instagrama. Wówczas opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Od tamtego momentu pokazała jeszcze kilka razy ciążowe krągłości, ale długo trzymała dla siebie i bliskich informację o płci dziecka. Teraz już wiadomo.

Z okazji urodzin męża Małgosia opublikowała kilka wspólnych zdjęć i zamieściła wpis z życzeniami. To właśnie w tym wpisie zdradziła, czy spodziewają się drugiego syna czy powitają na świecie córkę.

Pamiętacie Agatę z „Rolnik szuka żony 6”? Jest nie do poznania – postawiła na totalną metamorfozę

100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki. Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej.To dla nas najcenniejsze! Ten rok będzie cudowny! – napisała.

View this post on Instagram

Happy birthday Paweł ❤️ choć nasz wieczór miał wyglądać tak, jak na 1 zdjęciu, to natura nam trochę zmieniła plany, a raczej przesunęła, bo weekend przed nami i to sobie odbijemy. Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły🙂Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej❤️ 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ❤️❤️❤️❤️❤️ Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej.To dla nas najcenniejsze! Ten rok będzie cudowny!

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

ZOBACZ TEŻ:

„Rolnik szuka żony” – zwiastun nowej edycji! Tego jeszcze NIE BYŁO w show!

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony ROZSTALI się – fanki mają PRETENSJE do Anny

 

View this post on Instagram

Rodzinny wypad z okazji 35 lecia ślubu rodziców ❤️ Pamiętacie mamę Bożenkę i tatę Alka🤪? Stresowali się od rana, jakby to było ich pierwsze wesele😁 Wczoraj zdradzili nam kilka sekretów z tego właściwego : Trwało 2 dni, młody do młodej przywiózł 80 gości, u mamy było ponad stówkę🧐, goście jedli w domu rodzinnym mamy, tańce były u sąsiadów🕺🏻💃🏼. Na 2 dzień poprawiny były już u taty 😁zaczęły się 2 godziny po skończeniu wesela. Hehe nikt nie liczył gości co do sztuki, organizatorzy to rodzina i przyjaciele, ale to były deptane imprezy! I tak minęło 35 lat, 4 córki, 4 zięciów😁5 wnuków, 6 w drodze 👶🏼. Dobre statystyki💪 My z Boryskiem co prawda też nie prożnujemy ( prawie 2 lata po ślubie, prawie 2 baby 🙈😍) ale jeszcze nam z deka brakuje😘 100!

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

View this post on Instagram

Zaczęliśmy dzień od rana pracowicie, od wczoraj z Rysiem załatwiamy w terenie tatusiowe interesy ❤️dziś wybraliśmy się po dokumenty, bo stwierdziliśmy, że w końcu wyrzucą nas z tej roboty, a za coś musim żyć 🙉😁😎Syna wystylizowałam urzędowo, tak jak na małego biznesmena💪😁przystało, wzięliśmy na drogę smoothie ,po trasie kupiliśmy truskawki i lody, zakończyliśmy wycieczkę u taty na polu. 2 pokos w pełni, lody w plenerze smakują najlepiej❤️bo razem. Zajęcia @paulo_borysewicz podobają się Rysiowi bardziej! Jeszcze trochę synek musi urosnąć, ale już widzę że brum brum z tatą w terenie kręci go bardziej niż ciapo z mamą i rozumiem to w 100% ❤️ Pozdrawiają Was bliźniaki i ich dzieciaki😍#bliźniakiidzieciaki#naszechwile#chlopakirozrabiaki @sklepmiloca #serniknazimnojest#przezarbuzasienietrzyma😂 #biznesytesprawy

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on