Program Rolnik szuka żony jest jednym z najchętniej oglądanych przez widzów formatów TVP. Na planie show narodziły się nowe związki, wiele par, które dobrały się w programie, założyły rodziny.

W ostatniej edycji widzowie mocno kibicowali sympatycznej Ani i Jakubowi. Para poznała się bliżej, polubiła… W finale okazało się, że Jakub i Ania zdecydowali się zamieszkać razem i zacząć wspólne życie na poważnie – już poza programem.

Ilona z Rolnik szuka żony pokazała, jak wygląda bez warstwy makijażu i sztucznych rzęs

Sielanka trwała jakiś czas, ale ostatecznie się skończyła. Para postanowiła się rozstać.

O zerwaniu poinformowali swoich fanów oboje – wpisy o końcu związku pojawiły się na profilach społecznościowych Ani i Jakuba:

Z uwagi na szacunek dla ludzi którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły – poinformowała Ania.

Seweryn z Rolnik szuka żony 6 pokazał zdjęcie z ukochaną. Nowa dziewczyna przypomina Marlenkę?

W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam łatwo… – dodała kobieta.

Również Jakub nie chciał zostawiać niedomówień. Napisał o rozstaniu takimi słowami:

Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem, mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia – poprosił Kuba.

Niespodziewany zwrot akcji w Rolnik szuka żony 6! Marlenie puściły nerwy

Tymczasem na profilu Anny internautki zaczęły jej zarzucać, że to z jej winy doszło do rozstania:

Kuba jest super, ale Ty Aniu niestety podchodzilas z dystansem – komentują internautki.

Kurcze, a ja odnoszę wrażenie, że nie potrafiłaś pokochać Aniu… – piszą.

Co na to Anna?

Nie była Pani z nami 24h na dobę – odpowiedziała na pierwszy zarzut.

Dzięki temu programowi i Kubie właśnie już wiem że mimo wszystko potrafię jeszcze pokochać – zamknęła usta drugiej komentującej.

Żałujecie, że tak się skończył ten związek?

scena z: Jakub, Anna, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Jakub, Anna, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Jakub, Anna, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Jakub, Anna, fot. Gałązka/AKPA